Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha tapasztalatot akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha tapasztalatot akarok szerezni?

Figyelt kérdés

16 vagyok, és még soha nem volt barátom. Most viszont megismertem egy férfit, aki 23 éves. Még soha nem voltam igazán szerelmes, de most úgy érzem, kezdek beleszeretni.

Nem hiszem, hogy örökké fog tartani, vagy hogy házasság lesz a vége meg semmi ilyesmi. Csak szeretnék már tapasztalatokat szerezni, megtudni hogy hogyan is működik egy kapcsolat, milyen a szex, stb.

Bár még nem történt semmi, sokan figyelmeztettek, hogy vigyázzak, mert megégethetem magam, meg rosszul is végződhet, meg lehet hogy csak kihasználna.

De én ezekkel mind tisztában vagyok, és felfogtam az összes "kockázatot", hogy valószínűleg riban.cnak fognak nevezni, meg előfordulhat, hogy csak kihasznál, lehet hogy pár hónap múlva vége lesz stb.

De mindezek ellenére én úgy érzem, nekem megérné a kockázatot.

Mégis sokan nagyon ellenzik ezt, pedig én csak meg akarok tapasztalni dolgokat. Ez olyan nagy baj?


2012. ápr. 6. 11:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

nézted anno azt, hogy "kockáztass, tévedj, és legyél maszatos" ?:D

Ez most ilyen. Bár a maszatos jelen esetben kissé perverz.

2012. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem néztem :) Ez valami sorozat vagy film?
2012. ápr. 6. 11:55
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri az h 16 évesen olyannak add magad aki lehet h soha nem is fog szeretni és csak kihasznál akkor hajrá. Én örültem h kivártam egy olyan embert akivel szerettük egymást
2012. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát azt csinálsz, amit akarsz. De azért közöld a férfival, hogy nem tervezel hosszútávra. Mert azért ő 23 évesen lehet, hogy már komoly kapcsolatban gondolkodik....
2012. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó esély van rá, hogy a végén pofára esek, de nagyobb bennem a kíváncsiság, mint a félelem.
2012. ápr. 6. 12:02
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem az a helyzet, hogy nem tervezek hosszú távra, hanem csak tudom, hogy van rá esély, hogy nem lesz hosszú távú a dolog. Persze nem bánnám, ha hosszú távú lenne.
2012. ápr. 6. 12:04
 7/28 anonim ***** válasza:

Az relatív, hogy ki használ ki kit. Te tapasztalatot akarsz, és minnél előbb megszabadulni a szűzességedtől, a partnered pedig örül a friss pun.inak. Ez talán velahogy kiegyenlített. Nem lehet, hogy inkább csak testileg kivánod, illetve szégyeled, hogy szűz vagy és el szeretnéd gyorsan veszíteni? Illetve még nem volt barátod és ezért a kapcsolatba veted magad, hogy a barátnőid előtt fel tudj mutatni valakit?

Egyébként nem vagy ribi! :)

2012. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az a baj h most még ezt érzed h mindegy h kivel csak legyél túl rajta.

Én 18 évesen veszítettem el. Majdnem 2 évig voltam azzal a sráccal és szerettük egymást. Most mégis azt mondom h kicsit bánom h nem a vőlegényemmel történt meg, mert iránta sokkal mélyebbek az érzéseim.

Nem azt fogod bánni h nem tartott sokáíg hanem h nem annak adtad magad aki megérdemelt volna. De te tudod mit csinálsz

2012. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ha ki is használna,aztnem fogod észrevenni ha szerelmes vagy. Ráadásul mégcsak 16 éves vagy, nem dől össze a világ és úgyis lesz bőven időd kiheverni ha rossz tapasztalat ér :)

Én is 16 voltam,mikor először szerelmes voltam(23F) és nem bántam meg.

2012. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem, hogy szűz vagyok, a baráti köröm 90%-a is az. Nem gyorsan akarom elveszíteni, hanem jól. Valaki olyannal, aki tudja hogy mit csinál, és nem csak bénázik.
2012. ápr. 6. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!