Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a külső szempontjaid egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a külső szempontjaid egy lánnyal, akivel összejönnél?

Figyelt kérdés
Mellek, testalkat, szeplők (legyenek vagy ne), fogak, testtartás, haj, magasság. A felsoroltak közül melyikek a legfontosabbak számodra és melyikek a kevésbé lényegesek?!
2012. ápr. 6. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

én az arcát nézem meg ha az alapján bejön, akkor tetszik. ne legyen dagadt (mert én elég vékony vagyok:D) plusz a rövif hajú csajok nem jönnek be annyira. ennyi

18f

2012. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Testalkat: ne legyen nagyon túlsúlyos, a legjobb ha egyáltalán nem túlsúlyos, de csak mert én a vékony lányokra gerjedek valamiért.


Magasság: minél alacsonyabb annál jobb, de 150cm legyen meg azért legalább.


Fogai legyenek az más kérdés, hogy senki sem tökéletes.


Mellek kevésbé érdekelnek, de én a kisebb vagy közepes, átagosra jobban beindulok.

2012. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az arca a legfontosabb, hogy szép legyen. Fogak ne legyenek csámpásak, de ha mondjuk kis szünet van köztük, az nem baj, csak fehérek legyenek. Kis orr, nagy szem, telt ajkak, hosszú, lehetőleg sötétbarna haj. 165-170 cm, formás alak, közepes mellek. Nekem az ilyen típusú lányok tetszenek.

22/F

2012. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!