Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál vagy, , húznád"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál vagy, , húznád" tovább?!

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel interneten ismerkedtem. Láttam képeket róla, nem tűnt rossznak. Aztán mikor élőben találkoztunk sem volt rossz, csak akkor megláttam, hogy a fogai rosszul állnak. Eléggé irritáló dolog. Ez mellett feltűnt, hogy eléggé szeplős is, és a testtartása sem az igazi. Mindig parázik, hogy kicsik a mellei, és azért megharagudna, ha pl megfognám. Felmerült bennem a tény, hogy talán ennyire érzékeny a melleire, mert talán csőmelle van. Aki nem tudja hogy néz ki, keressen rá. aztán végül belsőre megtetszett. Aztán jöttek az első komolyabb veszekedések. Ez még oké is, csak hogy olyan dolgokon kapja fel a vizet, amin az eddigi összes lánnyal csak nevetgéltünk. Teljesen hétköznapi beszólogatások, amikkel talán csak óvodások szórakoznak. Szóval kis semmiségek. Nem is olyan rég összejöttünk ezek ellenére. Aztán a napokban, mikor vártam rá, hogy találkozzunk, rengeteg tőle sokkalta szebb lányokat láttam, és felmerült bennem a kérdés, hogy vajon X.Y. miért nem ilyen szép?! Meg hogy miért nem lehet nekem is ilyen szép a csajom?! Nem tudom, hogy mit tegyek. Ha szakítanék vele, akkor azt biztosan nagyon komolyan megérintené, mert ő nagyon szeret engem. De szerintem ez nem változna a részemről, és akkor csak még jobban fájna neki a szakítás, ha több idő telne el. Bár szerintem csak szenvednénk. Te mit mondasz erre Kedves olvasó? Mit tennél a helyemben?
2012. ápr. 6. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt ma már kiírtad egyszer. Nem?
2012. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem. Ez az első kérdésem ma. De légyszives, inkább válaszolj :S
2012. ápr. 6. 17:39
 3/15 anonim válasza:
51%
Passzold le a kiscsaj elérhetőségét, elkezdem fűzni, te meg sértődj meg hogy hogy merészel más fiúval beszélgetni és dobd. Jogos lesz.
2012. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mert valakinek szerelmet hazudni nem szép dolog.
2012. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hány éves vagy, és mióta jártok. Mert ha fiatal és rövid ideje, akkor mondhatod azt, hogy köszönöm elég volt próbának, de ez így nem megy. Ha viszont nem olyan fiatal és régóta jártok, akkor valami jót kell kitalálnod, különben tényleg a szívére veszi.
2012. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

egyértelmű

szakítanék!

2012. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát, igazából már 19 évesek vagyunk, és még csak 2 hete járunk. Nem tudom mit csináljak. :SSSSSS
2012. ápr. 6. 17:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Én már azt sem értem, hogy a fenébe és minek jöttetek össze,ha már előtt is voltak komolyabb veszekedések????
2012. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én, mint Kedves olvasó, azt mondom, hogy süllyedj el szégyenedbe. Nem érdemelsz meg senkit.
2012. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!