Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanál a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál a pároddal ha megtudnád, hogy egyszer félrekefélt?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold meg az álláspontodat és ird meg a nemedet és hogy most milyen kapcsolatban vagy. Köszönöm.
2012. febr. 18. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

3 éves kapcsolatban vagyok

nem tudnék többet megbízni benne valamint ott lenne mindig s tüske, nem tudnék továbblépni, tehát szakítanék vele

19L

2012. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Macs1209 ***** válasza:

Igen, kivétel ha extrém eset. Ez utóbbit úgy értem,

hogy a kiváltó ok egyértelműen az én hibám, és ezt

én látom meg (nem csak ő mondja). Minden egyéb eset-

ben lapát a nőnek, még ha szeretem, akkor is.


31F

2012. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 millaa1 válasza:
34éves vagyok és férjem van! :-) Biztos hogy fura de, NEMM SZAKITANÉK! Bár, attól függ milyen viszony volt köztettek! Hány éve vagytok együtt? hányéves vagy? komoly volt-e köztettek a dolog? meg stb...stb...! Amugy mindenki hibázik,és mielött azt hinnéd hogy te tökéletes vagy és büntelen.....szoval az dobja az elsö követ rá!!! Bár hozzáteszem így hogy semmi részletett nem irsz,nagyon nehéz megitélni!!! Ha gondolod szivesen besz. privibe! :-)
2012. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 millaa1 válasza:
ui: és te fiú vagy vagy lány? :-))) mert az sem mindegy!
2012. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen, rögtön szakítanék. Ezt meg kell magyarázni, hogy miért? Szerintem önmagáért beszél...Mert a tisztelet, bizalom, szimpátia oda lenne végleg, így meg nehéz, nem akarnám magamat megalázva érezni, és nem szeretném leélni úgy az életemet, hogy bele-bele kell néznem a telefonjába meg az e-mailjei közé. Undorodom egyébként is ettől a csürhétől (mai fiatalok 90%-a), és ha kiderülne, hogy ő is ezek közé az erkölcstelen, lelketlen, torz értékű emberek közé tartozik, rá se tudnék nézni többet.

Normális kapcsolatban lehet beszélni az intim dolgokról is, ha úgy tudom, hogy minden rendben van és kielégítő amit velem csinál, akkor semmi oka rá...akkor csak az maradt, hogy őt hajtja a kíváncsiság ilyen téren. Akkor meg nem az én emberem...:)

20/l, 1 év 4 hónap, első komoly kapcsolat

2012. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen, szakítanék. Ha egyszer megtette, mi a garancia rá, hogy többször nem fogja? És ha ilyent csinál, az azt jelenti, hogy nem szeret. Akkor meg mi értelme a kapcsolatnak? Nem tudnék többé bízni benne.

Egy párkapcsolatban élő 27N.

2012. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez így nem eldönthető kérdés. Alaposan meg kellene ismerni az okokat, körülményeket. Utána, ezek ismeretében lehet csak döntést hozni. És még akkor sem könnyű.


Pedro

2012. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Nem szakítanék, ha nem viszonya lenne valakivel hanem csak 1félrekú*ás lenne, mondjuk egy részeg buliba. Akkor igen, ha ez többször elofordulna, mert ott már nagyobb gond van. Én mondtam is, ha ilyen történne el se mondja, ne okozzon feleslegesen fájdalmat. csak akkor számoljon be róla, ha neki az anő jelentett vmit érzelmileg is. Akkor lapát. De nekem már van egy kislányom is, egy d*gás miatt nem fosztanám meg az apjától. Ja és 18évesen én is azt mondtam volna, hogy kidobom egyböl a szemetet, de már felnőttem azóta.

25/L

2012. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Kidobnám azonnal.Félrekefélés=megcsalás.Megcsalás=Undorító dolog.Undorító dolognak pedig nincs helye egy kapcsolatban.


24N,egyedülálló

2012. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24N vagyok,ja és a legfontosabb indokom: képtelen lennék újra lefeküdni vele azt tudván, hogy előttem egy másik nőnek dugta be,miközben velem volt párkapcsolatban!
2012. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!