Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Facebook-on se hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Facebook-on se hajlandó visszaigazolni, akkor találkozni se akar már velem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, már több mint egy éve hogy vége lett, igazából 2 hónapot voltunk együtt, de nekem ő volt az első szerelmem, és azóta mondhatom magam boldognak, mióta először találkoztam vele. Ő viszonozta életemben először az érzelmeimet. Én se tudom a pontos okát, hogy miért lett vége, úgymond szép lassan leépített, benne volt a dologban szerintem, hogy bizonytalan volt a szexualitásában. Utána beszélt nekem arról hogy össze akar jönni egy volt barátnőjével, és azt mondta, a fiúk már egyáltalán nem érdeklik. De utána volt hogy mégis... Szóval lehet fekete folt vagyok az életében, és nem igazán szeretne rám emlékezni.

Most új Facebook profilt csinált, megjelöltem, kétszer is, de nem jelölt vissza. Tudom hülyeség Facebook alapján megítélni ezt a helyzetet, de én úgy érzem, hogy ez azt jelenti, hogy végleg kitörölt az életéből. Én viszont őt nem tudom, mert sokat jelentett.

Szeretnék vele összefutni, tényleg csak egy kicsit, hogy láthassam, meg beszélgessünk egy kicsit, de így, hogy még csak ismerősnek se hajlandó visszaigazolni, nem látok rá sok esélyt. Nem szeretnék csufoskodni, meg hogy nyomozgatnom kelljen utána, meg a sulija elé járkálni, hogy összetalálkozzunk. Ha leírom őszintén az érzéseimet, azzal lehetek rá hatással?

20/f


2012. ápr. 6. 23:27
 1/7 omba ***** válasza:

Most összefutni akarsz vele, vagy hatást gyakorolni rá, érzéseid által?

Mind a kettőt írtad!

Szerintem jól látod: fekete folt vagy az életében, ne erőszakoskodj!

2012. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretném éreztetni vele, hogy fontos lenne hogy láthassam, tehát nem visszaszerezni akarom, csak egyszerűen találkozni vele mint egy rég nem látott ismerőssel.
2012. ápr. 6. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jelölt vissza, hagyd békén.

Ha te ezt ilyen frankón megfogalmaztad, hogy bizonytalan volt a szexalitásában (vagy ő fogalmazta meg, mindegy), akkor hagyd, hogy megtalálja, mit akar. Ne befolyásold, ne erőltesd rá magad. Szerintem egyértelmű, hogy ki akar zárni az életéből, bármerre is fordult a nemi identitása.

2012. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj nem olvasom végig a kódexet csak válaszolok a kérdésre.ha fb-on vissza se jelöl akkor valószínű hogy találkozni sem akarna veled.
2012. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:

"Szeretném éreztetni vele, hogy fontos lenne hogy láthassam," - éreztetted.

Ő meg azt szeretné éreztetni veled, hogy nem vagy fontos, vagy kedves ismerős. Ezt meg vedd tudomásul.

(amúgy nem értem, hogy az fb-n miként tudod kétszer is ismerősnek jelölni, akit én talonba teszek, az nem tud még egyszer bejelölni, én meg nem nyitom ki azt az ablakot, van benne vagy 20 felkérés...

2012. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát szerintem meg hagyjuk ezt a facebookot...

Nekem vannak olyan ismerőseim akik bejelölnek visszajelölök és az utcán nem képes köszönni.

Szóval így visszatérve én azt mondom jelöld be és írj neki egy üzit, de ne vallj neki szerelmet egyszerre mert azzal lehet megrémíted és zaklatásnak venné fel, de amúgy nincs semmi veszteni valód.

2012. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hajaj... hasonló volt nekem is, az iwiwes korszak végén, még ő keresett. Később akartam még találkozót tőle, mert többet akartam, de új munkája lett, sosem ért rá, majd kinyögtem hogy mivan... fb-n nem igazolt vissza nekem sem.

Sajnos a lányok igy működnek, persze nem tudom milyen arányban. Nem lehet tudni sose, hogy mivan. Ha fájdalmas szakitás a vége, és azért töröl ki, az még ok. Dehogy azért, mert valaki megvallja az érzelmeit...

de szerintem ne mond el őszintén, mert nem érdemli meg. Tudom, mondom én, akinek aztán szintén nem lehetett beszélni.

2012. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!