Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit érez? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Most akkor mit érez? Érdemes reménykednem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki tetszik és már megmondtam neki,amire az volt a válasza,hogy nemsokára szakít a barátnőjével és akkor "talán". Ezután sokat beszéltünk,majdnem minden nap,egyszer csak azt mondta,hogy nem tetszem neki és ennyi. Viszont a suliban folyton engem néz. Pár napja,megegyeztünk,hogy nem akarok tőle semmit és legyünk "barátok". Ez bevált,mert sokkal őszintébben és nyíltan beszél velem,de KIZÁRÓLAG csak Facebook-on!!!! Suliban egymáshoz,se szólunk,csak mindig engem néz. Nem is köszönünk egymásnak... Lehetséges,hogy mégis tetszek neki??? Azt mondja,hogy nem jövök be neki,de közbe nem úgy viselkedik. Meg amikor mondom,hogy találkozzunk,először oké..aztán meg "inkább nem kéne" <--ez még régebben volt. Segítsetek!!! :/
2012. ápr. 2. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel szólva: szórakozik veled.
2012. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan,ismerem már annyira. Olyan mint ha benne lenne a dologba,de utána meg valamitől beijed,vagy nem tudom...
2012. ápr. 2. 12:10
 3/15 anonim ***** válasza:
valószínűleg hezitál a barátnője és közted. szerintem ilyenbe ne menj bele, hogy arra várj mikor szakít.nem biztos hogy jól jössz ki belőle.
2012. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
úgy kezdtem ezt az egészet,hogy írtam neki Facebook-on,de már előre láttam,hogy biztos bunkó lesz,meg nem érdeklem (mert elég menő és gondoltam biztos van barátnője). De nem így volt,tök kedves volt és még mindig az :) Azt mondta,hogy a barátnőjével biztos hogy szakít. Lehet,hogy azóta már meg is tette,mert utána meg azzal rázott le,hogy "más tetszik". De viszont mint ahogy írtam már szinte idegesítően bámul és néha nagyon kétértelműen ír vissza. De csak mostanába,hogy megegyeztünk,hogy tegyünk úgy,mint ha nekem sose tetszett volna.
2012. ápr. 2. 12:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Hagyni kell az ilyet, olyan fiút keress, aki megbecsül. Aki gondolkodik, hogy 2 közül kit válasszon, azzal már nem is szabad foglalkozni.
2012. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy csak azért mondta ezt mert fél... Fiatalabb nálam egy évvel és lehet hogy emiatt,vagy nem tudom. Meg hát én szoktam őt azért figyelgetni és senkivel nem viselkedik úgy vagy nem néz rá úgy,mint ha tetszene neki.
2012. ápr. 2. 12:21
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem dugna csak...aztán ennyi. azért néz.
2012. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hé xDDD azt nem mondtam,hány éves vagyok..de elég fiatal
2012. ápr. 2. 12:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lát benned valami olyat amit a barátnöjében nem lát s ha téged s a barátnöjét összetennétek akkor lenne jó neki 2 az 1 ben. Tedd féltékennyé mert tuti hogy nincs most barátod s ha lenne kiderülne hogy teccel e neki vagy sem ha nem gondolja komolyan ugyis férre áll, ha meg körülötted van olyankor jobban a szokásosnál akkor tuti vagy nálla.
2012. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy darabig, ne írj rá, de suliban legyél vidám, mosolygós. Tudod, elő szokott állni az az eset, hogyha valakinek tetszik valaki, akkor a másik azt nem viszonozza, viszont ha továbblépett, akkor a másiknak felkelti az érdeklődését. Neked nem kell továbblépni, egyszerűen csak most hanyagold egy kicsit, meglátjuk ő keres-e téged.
2012. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!