Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha a párotokkal annyit vagytok együtt, hogy elfogynak a témák? Ültök csendben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 09:33
1 2
 1/12 TomiKing28 ***** válasza:
Sakkozunk...
2012. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
elhúzok haza
2012. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy mi???

Én négy éve konkrétan együtt élek a párommal, volt hogy hetekig napi 24 órában együtt voltunk. Mégse fogytak el a témák. Nem is tudom ezt elképzelni.

2012. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig ez átmenetileg legalábbis előfordul, hogy nincs téma.
2012. ápr. 7. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Töltsetek kevesebb időt együtt, ill legyenek külön programjaitok, mondjuk az egyikőtök járjon el tornázni a másik teniszezni.... Vagy bármi mást.. a sport még jót is tesz.

Igy lesz miről beszámolni.


Bár ha az én kapcsolatom veszem alapul... ha kifogytunk a témákból, már nem tudunk mit mondani, akkor jönnek a tettek ;)

2012. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szexelünk mint a nyulak!
2012. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ha végleg semmi közös téma nincs akkor ott más gondok vannak már...
2012. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. Nem az van, hogy már végleg semmi közös téma. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Csak nem pofázunk állandóan, van amikor semmi se jut eszünkbe.
2012. ápr. 7. 09:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi együtt élünk, és igazából nem nagyon van olyan, hogy elfogynak a témák (én vagyok a beszédesebb :D), de nálunk is van olyan, hogy épp csöndben vagyunk. Pl, én olvasok, vagy a párom tanul, gépezik, ilyesmi. Mi sem beszélgetünk folyamatosan, de nem érzem kínosnak ezeket a hallgatásokat. Szépen megvagyunk egymás mellett, mindketten foglalkozunk olyankor a magunk dolgával.


Szerintem nem kell ezt túldramatizálni. :) Nincs abban semmi, ha épp nem jár a szátok. :D


22/L

2012. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát olyankor kínosan ülünk egymással szembe az asztalnál , néha megkérdezem hogy tessék? Ő mondja hogy nem mondtam semmit aztán zavarunkba mosolygunk mint a tejbetök.
2012. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!