Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én összejöttem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én összejöttem egy lánnyal március -én akkor ma van egy hónapja? Vagy szerdán volt egy hónapja? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Március 7. szerda volt és a barátnőm azt mondta hogy szerdán voltunk egy hónaposak mert akkor telt le a 4 hét! De szerintem ha március 7-én jöttünk össze akkor április 7-én lesz egy hónapja nem? Vagy akkor vagyunk 1 hónaposak hogyha letelik 4 hét ami szerinte 1 hónap?
2012. ápr. 7. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónap az 1 hónap nem 4 hét:)
2012. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi naptári hónapok szerint számoltuk anno, szóval ma van 1hó.

Irigylem a problémáitokat :_) lényeg, hogy együtt vagytok nem?

2012. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jeee nekem volt igazam! :D

hát igeen. :)

köszike a válaszokat kedvesek vagytook!!! :) :)

2012. ápr. 7. 10:20
 4/7 A kérdező kommentje:
most már csak emg kéne vele értetni hogy 4 hét nem egy hónap !! jaj :D lefáraszt :D
2012. ápr. 7. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hónap az nem idő. majd ha 1 éve vagy 10 éve lesztek együtt akkor már számítani fog 1 nap.
2012. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó!:) Világos, hogy ha 7-én jöttetek össze, akkor mindig 7-én vannak a hónapfordulók. Persze a hónapok nem egyformák, így nem lesz egzakt a dolog, de az ünnepek csak így használhatóak, különben mindig hosszas és bonyolult számigálás előzné meg, ami nélkül sosem tudnád pontosan, hogy mikor is lesz (lásd húsvét).


A barátnőd módszere azért jobb (már ha szerettek ünnepelni), mert ha az évfordulókat is 52 hetente számítja, akkor kb. 50 év múlva lesz egy év, amikor kettő is lesz.:)


És addigra meg már nagyon vágjátok majd a fejbenszámolást!:)

2012. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is pont most voltunk 1 hónaposak, és ugyanúgy felvetettük ezt a kérdést. Jómagam ötlete az volt hogy csináljunk egy naptárit is meg egy logikus 4 heteset is, de maradtunk a naptárinál. Gondoljon bele, évek múlva is a naptárit fogjátok nézni, nem a napot.
2012. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!