Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Domináns lányok! Nektek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok! Nektek jó is, hogy dominánsak vagytok a kapcsolatban, vagy csak így jött ki?

Figyelt kérdés
Nem a szexre gondolok, hanem általában a párkapcsolatra. A lányok sokszor mondják h a férfi legyen határozott, miegymás, de sokszor talán ez mégis fordítva igaz. Mi ennek az oka? Ha nem tetszik ez a helyzet, akkor mégis miért nem hagyjátok jobban a fiút érvényesülni? Kort is írjatok.

2012. ápr. 7. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez helyzetfüggő. Én semilyen helyzetben nem szeretem, ha kicsúszik a kezemből az irányítás, de van olyan, hogy jó, ha a másik irányít.

Ha elég határozott a férfi, akkor nem kell hagyni érvényesülni, mert érvényesül magától. A legjobb az, ha egyenrangúak a felek, nehéz úgy fenntartani egy kapcsolatot, ha az egyik megeszi a másikat reggelire ..


19L

2012. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A domináns általában az, aki kevésbé szerelmes. Aki nagyon szerelmes, az sokszor esik abba a hibába, hogy mindig lesi, hogy a másik mit szeretne, mindent elfogad, mindenbe beleegyezik, csak hogy a másik ne hagyja ott. Ha direkt jó a domináns félnek, hogy így viselkednek vele, az már szerintem valamilyen szinten kihasználás.
2012. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor szeretek dominálni, ha a barátom bizonytalan és kétségek közé kerül. Máskor sosem veszem ki a kezéből a gyeplőt. :)

23

2012. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Az én korosztályomban elég nehéz olyan fiút találni aki dominánsabb, mint én... Mindig mindent nekem kell kitalálni, és enyém a "beszélj te, én nem merek" szerep is legtöbbször. Ha egy férfi határozott, akkor nem kell hagynom érvényesülni... Érvényesül magától is. Persze az egyenrangúság lenne a legjobb. 15/L
2012. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ha egy csaj domináns egy kapcsolatban az nem feltétlen rossz, de csak akkor ha az a csaj kapcsolaton kívül is domináns. Mert én már láttam olyat, hogy a kapcsolatban domináns lány, amikor bekerült egy bizonyos társaságba akkor ott egy másik lánynak pillanatok alatt behódolt,(gyakorlatilag csicska lett) még úgy is amikor a barátja ott volt. A csávón eléggé látszott is a meglepettség!:))))
2012. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ha férfi domináns akkor előbb utóbb a nő is az akar lenni.

Ez egy örök harc férfi és nő között. Akkor kiegyensúlyozott egy kapcsolat, ha ezt a felek elismerik.

Akár az is működik, ha egyik dologban a férfi a másikban a nő a dominánsabb.

2012. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig Domináns voltam. Csak gyerekként nem tudtam ez mit jelent.

Mindig minden fiúmat irányítani akartam.

2012. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, és jól érezted magad közben? Hogy végződtek a kapcsolataid, mit szóltak a fiúid a helyzethez? Most hány éves vagy?
2012. ápr. 13. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm az érdeklődést!

Igen, jól érzem magam.


A párkapcsolataim össze vissza alakultak az életemben.

Mint mindenki másnak.


32 éves vagyok

2012. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!