Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 36 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 36 éves férfiba, de szerintem nem vesz komolyan, mit tegyek hogy másképp lássa? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és beleszerettem egy 36 éves férfiba, ő erről persze nem tud. 1-2 hónapja már szexuális kapcsolatunk van, de ő fél attól hogy beleszeretek. Komoly kapcsolatot akar, de valószinűleg ezt nem egy 18 éves lánytól várja. Én úgy érzem hogy akár le is kötném magam vele, de félek erről beszélni vele, mert ő szerintem nem így látja és "elveszíthetném". Van esély rá hogy kialakuljon benne valami irántam? Ő folyton azt sulykolja hogy csak szexre kellek neki. Változhat ez később, vagy sosem fog komolyan venni? Szerintetek túl sok ez a korkülönbség?
2012. ápr. 7. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte! Ne várj tőle semmit.
2012. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne várj magadtól lehetetlent, maradj meg annak amire kellesz neki...
2012. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már kialakult benne valami irántad, szexuális vonzalom. De többet ne is várj mikor a lánya lehetnél...
2012. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

de jól teszi az öreg.

veled, teh...

2012. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

"Ő folyton azt sulykolja hogy csak szexre kellek neki."

Gratulálok... Ennek ellenére mégis vele vagy. Az igeeeen.

Egyébként, hogy ismerkedtetek meg?

2012. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
neki te csak egy finom husi vagy,kis ribi
2012. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Olyan könnyen használjátok a ribanc szót. Szerintem azért nagyon nem itt kezdődik ez a kategória. Egyszerűen csak annyi a problémátok,hogy fiatal lány, és nem a ti korosztályotokkal tölti a szabadidejét.


Kérdező, ha ő kijelentette, hogy semmit nem akar, akkor ne reménykedj. Ha képes vagy ezt a kapcsolatot úgy folytatni, hogy tudod, hogy ennél több nem lehet, akkor oké, de ha fájdalmat okoz, akkor még most lépj ki belőle.

2012. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!