Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelöltem egy "csak látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem egy "csak látásból ismert" lányt, akibe szerintem beleszerettem, egy közösségi oldalon. OoO?

Figyelt kérdés

...egy ideig nem jelölt vissza, de 1-2 hét elteltével visszajelölt. Mit jelent ez?( meggondolta magát v. mi?)Hogyan adjam tudtára, hogy így érzek? Mivel közös társaságba nem járunk stb. kicsit nehézkes megismerni. Na ez kicsit hosszúra sikeredett, de nem akartam 2 külön kérdést írni emiatt :) .

1*/F


2010. máj. 26. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem agyament vagy....
2010. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Genevieve válasza:

Beleszerettél valakibe egy kép alapján? piciszíív. ez csak testi vonzalom,semmi több.. ha ragaszkodsz hozzá, írj rá, vedd fel msn-re próbáld megismerni. Ha még akkor is így érzel,hát mondd el neki;)

Azért szurkolok..

2010. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1*/f?


Azért nem mindegy hogy 10 éves vagy vagy 19 :D

2010. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jééézus mária.... :S

Most azonnal öltözz, keress valami luvnyát valami tini titti-tutti diszkóba és b@szd meg!... iwiw -> powa of nerdz

2010. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakibe képek alapján beleszeretni? ... Sehogy... És ő is ezt fogja gondolni. Ne mondd el neki, mert maximum megijed tőled...
2010. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

neeem

mondom latasbol ismert... szal lattam a csajt, bejelöltem. vágod? :D

2010. máj. 26. 22:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Dugnod kéne inkább.
2010. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most miért bántjátok... Én is szerettem bele már kép alapján lányok mellébe 2÷/F
2010. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én isz.

8/F

2010. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
na most írtam h nem kep alapjan, de latszik eszed annyi mint egy botnak :D
2010. máj. 26. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!