Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és hol ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy céges fogadáson. Nem voltunk soha kollégák, de a fogadást rendező céggel az ő munkahelye is, és az enyém is munkakapcsolatban állt, így mindketten ott voltunk.


A sütis pult felett ismerkedtünk meg, ott kezdtünk beszélgetni. :)


Azóta eltelt több, mint 10 év, és ő a férjem (és a gyerekeim apja).


36N

2012. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iskolába még 3 éve. Csak ő szakmás volt, én meg érettségis osztály, úgyhogy sokat nem találkoztunk. Inkább környékbeli koncerteken beszélgettünk, meg neten. Aztán a törzskocsmánkban jöttünk 2 és fél év haverság után.

Nem éppen romantikus környezet, de én magam sem vagyok az. :D A lényeg, hogy szeret, szeretem. Ennyi :D

L17

2012. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi egy munkahelyen ismerkedtünk meg, én 18 ő pedig 20 éves volt. 4 hónapig dolgoztunk egymás mellett, nekem fel se tűnt, én neki már tetszettem az elejétől fogva, de barátnője volt, így nem akart lépni. ( Nekem is volt párom, aki szintén ugyanott dolgozott) Majd egy közös ismerős mutatott be egymásnak beszéltünk kb 5 percet, majd róla álmodoztam 1 hétig, mikor egy továbbképzésen több ezer ember között a sorba "véletlenül" mögé álltam, majd elkezdtünk órákat beszélgetni. Majd másnak MSN ahol rájöttünk, hogy egymásnak vagyunk teremtve.

Összejöttünk, összeköltöztünk, 1 éves évfordulónkon volt az esküvőnk, 2 évre rá baba.

Ennek már 10 éve.

2012. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feladtam egy újsághirdetést, 6hét után összeköltöztünk, májusban lesz a 7. évfordulónk és ennek örömére összeházasodunk. Neked is sok szerencsét.
2012. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!