Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Tudnátok tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Tudnátok tanácsot adni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egyetemista. Sajnos kiderült, hogy nem lehet gyerekem, de mindig nagy családról álmodtam. Sajnos teljesen elfogadni nem tudtam, de hozzá tudtam szokni. Abba temetkezem, hogy minél előbbre jussak, hogy letegyek valamit az asztalra. Szerintetek elképzelhető egy kapcsolat gyerek nélkül? Elsősorban férfiak válaszát várom, mert csak nőként tudom végiggondolni. Tudom, hogy sok időm van, ennyi idősen nem ezen kéne gondolkodnom, de amíg nincs minden rendben, nem megy... Mennyire tudnátok elfogadni, ha a barátnőtök/feleségeteknek nem lehetne gyereke? Mire vágytok egy kapcsolatban? A szexben? Mik azok a tulajdonságok, amiket értékelni tudtok egy nőben és melyek azok a dolgok, amiket nem tudtok elfogadni? Miket vártok el egy kapcsolatban? Örülnék, ha minél többet írnátok, hogy minél többet megtudhassak rólatok, férfiakról! ;) Köszi!
2012. ápr. 7. 20:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) rosszul esik, hogy nem lesz meg mindene mellettem annak, akit szeretek, de amit tudok, majd megadok neki...
2012. ápr. 7. 20:51
 12/20 ASOT ***** válasza:

Nézd..arra viszont fel kell készülnöd, h nem biztos h az első pasi olyan lesz aki elfogad így ahogy vagy, azután is miután már lefeküdt veled...erre figyelj oda!

aztán hajrá!


És ne sopánkodj, van ennél rosszabb is az életben...ha az ember elveszíti a gyermekét 3 hónaposan...

2012. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ismersz olyat, akivel ez történt? :( túl fogok lépni rajta, az a legfontosabb, hogy legyen célom az életben. szeretni meg nem csak vérszerinti gyermeket lehet. nevelőapám volt, a vérszerintit nem ismertem, találkoztam vele, és elég is volt. nem éreztem apámnak... csak az zava, ha olyan dolog miatt fognak otthagyni, ami miattam történt, de nem tudtam tenni semmit...
2012. ápr. 7. 21:01
 14/20 anonim ***** válasza:

"rosszul esik, hogy nem lesz meg mindene mellettem annak, akit szeretek, de amit tudok, majd megadok neki..."


Na ezt most felejtsd el! Így nem állhatsz a dologhoz.

Tudod mi lesz ebből? Megkeseredettség, bűntudat, görcsösség!! Soha nem leszel boldog ha így állsz hozzá, hogy majd megadsz neki mindent amit tudsz!

Soha nem fog rád nőként tekinteni, ha így viselkedsz. Sajnos veled ez történt, te így vagy egész. És nem fél...

Könyörgöm ne papucsosodj be, mert örökké bánni fogod.


Sok olyan férfi van aki nem akar gyereket soha. Egyenlőre én is pontosan így vagyok vele. Illetve akadnak még olyan férfiak is akiknek már van gyereke...

De ha emiatt végig bűntudatod lesz, és nem tudsz büszke lenni magadra, saját magad teszed tönkre. És a párod is. Mert lehet hogy mindennél jobban szeret majd, mégis boldogtalan leszel vele.

2012. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

a sors keze, elég sanyarú lesz az élet gyerek nélkül...

nem fogod hallani azt a szót, hogy anya.....de persze örökbe is lehet fogadni gyereket.

de kifogja a véredet tovább vinni...

ezen nem szoktál gondolkozni?

meghalsz, aztán csak annyit tettél le, hogy örökbe fogadtál 1 gyereket, felnevelted meg van pár jó iskolád...


asszem ehezz egy új életszemlélet kell, de te biztos,hogy már túltetted ezeken magad, mérlegeltél és látom meghoztál egy döntést....jó dolog a tanulás....sok sikert.

2012. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

csak az első kérdésre válaszolnék, a többit nincs kedvem kifejteni most.


szóval, ha ezt leszámítva te lennél számomra a nagy Ő, akkor el tudnám fogani, és van más módja is, hogy gyerekünk lehessen, ráadásul attól h 1 orvos azt mondta, sztem nem teljesen kizárt h nem lehet gyereked, volt már rá példa

2012. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 ASOT ***** válasza:
igen ismerek 3 olyan embert is! engem is beleszámítva!
2012. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

21:08

a nevelőapám mindig az "apa" szót hallotta tőlem.

a véremet nem fogja tovább vinni senki, de sok ember a vérét adja, és gyakran nincs oka arra hogy büszke legyen rá.

meghalok és csak annyit tettem le, hogy egy gyereket örökbefogadtam, felneveltem, és volt pár jó iskolám.

a szüleim pedig semmit nem tettek le az asztalra, azon kívül hogy lett egy gyerekük.

az élethez másfajta életszemlélet kell, mert lehet hogy lesz 100 gyereked, de attól még nem leszel valaki és nem feltétlenül hagysz jót hátra. ezt nem támadásnak szánom, csak ez a véleményem. lehet, hogy ez sokan nem értenek ezzel egyet, de én így gondolom... :)

2012. ápr. 7. 22:40
 19/20 A kérdező kommentje:

@ASOT

nagyon sajnálom, a családomban nem volt ilyen, de anyukám sokszor elvetélt és máig nem tud beszélni róla... :(

2012. ápr. 7. 22:41
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem erről mindenképp beszélj minden kapcsolatod elején csak,hogy tiszta legyen a dolog mindenkinek.de találsz olyan pasit aki nem is akar gyereket. és én nem az örökbefogadást ajánlanám hanem a béranyaságot.nézz utánna,de van még rá időd.

32ff

2012. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!