Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert baratsagtalanok Velem...

Mert baratsagtalanok Velem idosebb ferfiak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Angliaban gyerekekre vigyazok kabe napi 11 orat, tehat ertheto modon probalom kihasznalni a hetvegeket amennyire Csak lehet, Szoval Altalaban soha nem vagyok ott Csak idonkent hazaugrok egy cuccert esetleg.

A csalad akiknel vagyok idonkent meghiv ebedre embereket es ketszer volt ,az hogy a hazaspar ferfi tagja kifejezetten nem volt baratsagos. Az egyik az a kisfiu osztalytarsanak az apukaja. Vele meg sose talalkoztam, de a felesegevel egesz joban vagyok, idonkent beszelunk egy kicsit amikor megyunk a kolykokert.

A pasit Akkor lattam eloszor, Csak bekoszontem h jottem de Mindjart megyek is es mindenki visszakoszont meg mosolygott o meg ram se nezett nem is koszont, pedig Akkor talalkoztunk eloszor. Es ez megtortent Aztan megegyszer.

A masik ilyen eset az apuka (Akinek a gyerekeire vigyazok) nagyapja es nagyanja (szegenynek a szulei meghaltak de a nagyszulei meg elnek). Ott a nagymama okes, Amugy is kicsit befelefordulonak tunik, de a pasi ott is tokre baratsagtalanul, mire mar mindenki koszont es mentem volna a szobamba, Akkor vetett oda egy szia hogy vagyot, amikor az apuka visszakerdezett h talalkoztam-e mar a nagyszuleivel (korabban Egyszer es hasonlo volt a helyzet...). Es ram se nezett. Aztan amikor elkoszontem eppen beszelt es meredten nezett ram Mert a tobbiek visszakoszontek es szunetet kellett tartania. Ha meg nem koszonok Akkor az a baj.....

Ez azert fura, Mert mivel kabe ram se neznek ezert nem az van h fiatal lanytol zavarba jottek, es ha meg az van h Csak egy alkalmazott vagyok..... Hat az fura, Mert Akkor mar tapasztalatom szerint a nok sznobabbak es mindenki mas tokre normalisan kezeli ezt korulottuk..... Meg bakker a hulye fiara is vigyazok idonkent az elobbinek, a venfas.znak meg a dedunokaival toltom az eletem 80 szazalekat!!!

Valami otlet Mert van ez? Mert elvileg ok nagyon vicces es kedves emberek, En meg Minden masik elethelyzetben nagyon jol kijovok idosebb ferfiakkal, idonkent tulzottan is kedvelnek :). Es angolokkal is, Szoval fura hogy Ezek Mert viselkednek igy.


2010. nov. 6. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a válasz: tetszel a pasiknak, és be vannak sz@rva attól, hogy a feleségük ezt meglátja rajtuk, ezért látványosan undokok veled.
2010. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Lehet valami "erotikus" babysitter oldalt nézegettek titokban és beindult a fantáziájuk, csaj álcázzák magukat...

ahogy mondták, az asszony sasszeme nehogy észrevegye...

Vigyázz!

2010. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Bespeedezted a Shiftet?
2010. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért írsz véletlenszerűen nagybetűvel egyes szavakat? NEm jövök rá logikára. Nem izélgetésből kérdezem!:)
2010. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én is arra tippelek,hogy tetszel nekik,és ezt az asszonyok előtt igy leplezik,mert tuti az asszony balhézna ha kedveskedne veled
2010. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hehe micsoda fejtorot gyartottam. Megoldas: mobilomrol irok es bevan kapcsolva a szokiegeszito szotar. Ha sokszor leirok egy szot Azt meg jegyzi es kiegesziti, azokat a szavakat amiket nagybetuvel ir valszeg sokszor irtam mondat elejen nagybetuvel es igy jegyezte meg. Korrigalhatnam kisbetusre, Csak gyorsan irok es vmikor rosszabb hibak is benn maradnak pl szo-t akarok irni es kiegesziti szotarra Nekem meg nem tunik fel, Vagy az email cimem kezdobetiuvel kezdek vmit irni es veletlenul beteszi az email cimem, Mert Azt is sokszor irom,... De ezzel egyutt is megeri, Mert igy gyorsabb
2010. nov. 6. 18:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért is törődnének veled az emberek?Ki vagy te?Senki,mármint a családnak,vagyis akikről írtál.Le sem sz.ják a képedet,miért is lenne mindenki kedves.Te meg azt hiszed hogy minden férfinak tetszel,amiért eleve ezt a kérdést tetted fel, a férfiakkal kapcsolatban.eleve rosz sítlusod lehet,már csak a vén f..sz szó miatt is.Nem is csodálkozom rajta
2010. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat de ram se neznek!!! Fel se ismernenek az utcan! Vagy Annyira szexi a hangom hogy mar nem is merik megnezni kibol johet ilyen elo? Mondjuk az lehet :D De az apuka mindig jofej Velem, az anyuka meg sose feltekeny. Es esetleg az ovis apukanal ez van, de a nagypapi akkora fasz..... De Tenyleg nem neznek ram! Nem forditjak felem a latoszervuket tehat Azt se tudjak hogy nezek ki!!!! A lakas meg nem az en pucer fotoimmal van kiplakatolva hogy zavarba johetnenek..... meg a nokia (nok :D ezt a bakit elozo elotti valaszolo kedveert hagytam benn) se nyomjak oket el, az ovis anyukaval meg joban is vagyok.
2010. nov. 6. 18:08
 9/17 anonim ***** válasza:
bocs az OFFért, de nem tudsz munkát kint?
2010. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen venfas.znak hivom aki az. Nem kedveskedest varok, Csak udvariassagot. Ha mindenki koszon Akkor o Mert Nem. Mert is foglalkoznanak Velem? Mert ugyanolyan emberek vagyok mint o, aki mellesleg a dedunokajara felugyel Szoval akar meg erdeklodhetne is felolem, hogy megismerje h kivel is vannak a gyerekek, de a minimum h koszon. Mint Ahogy Akarki talalkozik valakivel aki egy lakasban lakik a vendeglatojaval, koszonnie kell ha nem akarja h levenfas.zozzak. Szoval bennem az merult fel h Vagy lenez, Vagy lehet hogy itt is bejatszik a ferfi-no dolog h talan tetszenek neki, Csak ponthogy Azt semmit tartom valoszinunek Ahogy kifejtettem. Jahh Nekem meg a te stilusod nem tetszik.
2010. nov. 6. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!