Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennénet ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennénet ebben a helyzetben? (blabla)

Figyelt kérdés

Összeismerkedsz egy sráccal, akinek a belső tulajdonságai számodra tökéletesek, jólérzed magad vele, úgyérzed megtaláltad azt, aki tökéletesen illik hozzád.. DE: a külseje egyáltalán nem tetszik,nem az eseted,sőt... kicsit kövér, abszolút nem férfias...

Tudom,tudom, ha a belső ennyire megfog,akkor már főleg nem a külső számít, de mégis...kiváncsi vagyok a véleményetekre.


2012. ápr. 7. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elfogadod barátnak.
2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ejj az a csúnya DE mindig ott van.

hát ezt neked kell tudnod! mi nem dönthetünk helyetted!

2012. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan férfi vagyok, de hátha tudok segíteni a válasszal... annyi biztos, hogy a külső is fontos, de!

Nem ez az elsődleges szempont, mivel az értékek belül lakoznak. Szóval én azt mondom, gondold át még egyszer a dolgot, de mindenképp legyél őszinte a sráccal, ha többet nem is, de ennyit megérdemel (Y)

2012. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem adok a külsőre, de ez nem jelenti, hogy akivel barátkozom, ahhoz vonzódom is. Szóval valamiféle vonzalomra szükség van, ezt felkeltheti önmagában a belső, de nem úgy, ahogyan te ezt leírtad.
2012. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett először a barátom, de egy 4 hónap alatt annyira beleszerettem, hogy meg is tetszett.
2012. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért a külsö is számít, akármennyire azt mondják sokan, hogy nem.


Én is a belsöre megyek elöször, de ha nem tetszene külsöre akkor tuti nem bírnám hosszútávon.

2012. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezzel csak azért nem értek egyet, mert ha valakit annyira megszeretsz belsőleg, akkor nézzen ki bárhogy, nagyon is szépnek fogod látni. Voltam már így, először egyáltalán nem tetszett az illető, utána beszélgettem vele, és hirtelen mintha megszépült volna.
2012. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez tény, egy fokig.


Nem mindegy, hogy mennyire "csúnya" az a személy. Sokan olyat is csúnyának mondanak aki átlagos... na az olyanok bizony megszépülhetnek nagyon ha beleszeretsz. De aki tényleg az a nagyon csúnya... hát ott az se segít.

2012. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen helyzetben vagyok

van egy nagyon kedves, édes fiú ismerősöm, akinek nincs barátnője

viszont külsőre egyáltalán nem tetszik

ha meg nincs vonzalom, akkor a szexet el sem tudom vele képzelni

így mi is barátok vagyunk

23l

2012. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na igen, van ez a dolog,hogy ha szeretem,akkor "megszépül". Ha belegondolok, eddig egyik barátom se volt az a típus hogy ránézek és elolvadok,hűdejópasi..mégis működő kapcsolatok voltak, ha meg nem,akkor nem ez miatt...

Az én esetemben egyébként inkább a testalkat ami a lényeges. Eddig mindig vékony barátaim voltak, és a vékony, szálkás pasik jönnek be. Fogalmam sincs,hogy hogy "viselném" így ezt a dolgot, olyan furcsa..:/

2012. ápr. 7. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!