Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit akar? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit akar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy srácba, aki pillanatnyilag még nem viszonozza az érzéseimet. Az oka a hullámokkal és fájdalmakkal teli múltja: csalódás csalódás hátán, érzelmileg ronccsá tették emberek, és még sorolhatnám.


Voltaképp tudja, hogy mit érzek iránta, de egyelőre nem tudja viszont adni ezeket ugye a régen történtek miatt.

Azt nem tudom, mit tehetnék, hogy sikerüljön túl lennie mindenen és hogy belém szeressen. Tudom, hogy nem én irányítom a szívét, de meg szeretnék tenni mindent, hogy meghódíthassam! :)


Amúgy is rendkívül empatikus vagyok, szóval mindig meghallgatom, hiszen nekem jó szokásom ez, ráadásul éjjel-nappal kommunikálunk, mindenféle témában. Már nem egyszer akadtak össze az ajkaink, egyszer le is feküdtünk, néhány hete, azóta nem lett az, hogy nem kommunikál velem vagy kerül. Nem. Ugyanúgy beszélgetünk.


Sőt.

Mindig mondja, hogy hiányzom. Természetesen megkérdezem tőle, hogy hogyan? Mire kapom a választ, hogy "TE! magad." Meg hogy kár, hogy nem vagyok mellette, úgy szeretne velem szóban is beszélni, stb.


Nemrég eléggé összevesztünk, mert nagyon hasonlítunk és kiböktem, hogy elegem van, nem fogok többet harcolni érte. Azt csinál, amit akar. Ő meg erre, hogy nem tudja, mi legyen kettőnkkel, érdemes lenne-e folytatni vagy hagyni a fenébe. Itt mondtam, hogy akkor megvan, hagyjuk az egészet. Erre azt mondta, hogy inkább megy aludni, másnap megyek-e hozzá. Mondtam, hogy döntse el, engem nem érdekel. Természetesen reggel jött az sms meg a telefonhívás, hogy megyek-e és minden okés volt! :)

Nagyon jól éreztük magunkat egész nap és másnap is.


A barátnője akarok lenni, de nem kérdezhetem meg, hogy nem próbáljuk-e meg esetleg, mert a volt barátnője szintén rávette, én meg nem akarok olyan lenni, hiszen ő sem volt túl lelkes akkor. :(


Szeretnék vele nagyon összejönni, még akkor is, ha egy idióta, szemétláda, lélekroncsoló bunkó. Nem tehetek róla, szeretem.


Kérlek, segítsetek, hogy mit tehetnék! Előre is köszönöm! :)


L/19, F/23


2012. ápr. 8. 13:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Majdnem elfelejtettem, ami talán érdekes lehet.

Sosem ír rá senkire Fb-on vagy MSN-en, rám mégis.

2012. ápr. 8. 13:09
 2/16 anonim ***** válasza:
Szeret csak nem akarja hogy az legyen ami volt.Szerintem mond el neki hogy te szeretnéd megpróbálni és utána minden erőddel legyél azon hogy ne legyen az az egészből ami miatt nem akart belemenni :)
2012. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! :)

De akkor miért mondja, hogy még nem tud szerelmes lenni? Bár én is úgy gondolom, hogy érez irántam valamicskét.

Ő attól is fél, hogy mi lesz szakításkor. (Eléggé realista, de érthető, fiatalok vagyunk mindketten, nem maradhatunk örökre együtt, ámbár fene se tudja. :))

2012. ápr. 8. 13:16
 4/16 A kérdező kommentje:

Még valami:

Szóban vagy interneten próbáljak vele beszélni?

Mivel babonás vagyok (ő szintén), elég érdekes lenne pénteken.

2012. ápr. 8. 13:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Személyesen :D Fogd a kezét bíztatás jeleképp stb :D Amúgy lehet tévedek de ma Vasárnap van nem ? :D
2012. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Rendben, meglesz, köszi! :)

Várj, írok üzenetet.

2012. ápr. 8. 13:23
 7/16 LeGrady válasza:
100%

Nem szívesen írom le amit gondolok, tévedhetek is, de segítő szándékkal teszem.


A srác egy úgynevezett "energia vámpír" állapotban van. Durva egyszerűsítése a dolognak az, hogy sajnáltatja magát. Nem enged, nem engedhet egy bizonyos pontnál közelebb magához, mert akkor elveszíti a kontrollt az események felett. A félelmek és a szereteted közé szorult szűk sávban mozog.


Innen kimozdítani nehéz. Ha otthagyod, az csak egy újabb rugás lenne belé, ami megerősíti a szenvedő pozíciójában.


Keresni kéne neki valamit, ahol sikerélménye lehet, amivel ki tud lépni a jelenlegi körből, amitől újra áramolni kezd benne az életenergia. Az nem fog menni, hogy ezt folyton te biztosítod neki.

2012. ápr. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
76%
Szerintem pedig egy puhap*cs. Ne haragudj, hogy ezt írom, de az, hogy Te mindent megteszel érte, ő meg csak akkor keres, ha neki épp hiánya van Rád... Azzal egyetértek, hogy sajnáltatja magát, de a végtelenségig nem lehet pátyolgatni a lelkét. Ha ő nem akar kikerülni ebből az állapotból, akkor nem Te fogod megváltani őt, és nem azért, mert képtelen vagy rá, hanem mert ő nem hagyja. Szóval én kicsit hűteném a dolgot, érezze, hogy Te nem ugrasz minden szavára és igenis legyél különleges neki. Ilyenek után keressen csak ő, legalább leköti majd magát és talán ezzel végre otthagyja az üveggömbjét.
2012. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 klara0504 válasza:

Lehet benne egy kis sajnáltatás...

De ha nincs is. Valószinüleg eleget szenvedett. Ilyenkor még a pasik is kikészülnek az ilyen helyzetektől.Szerintem a legjobb dolog az lenne, ha néha hagynál neki időt. Próbálnál közeledni felé, de mégsem...

Elkellene érni nála azt h ő akarjon dolgokat. Rávezetni arra amit te szeretnél. De megoldás lehet az is, ha egyszerűen leülsz vele SZEMÉLYESEN és szemébe nézel és elmondod h szereted ( amit már tud) , megszeretnéd vele próbálni, arra meg h fél a szakitástól erre csak annyit tdnék válaszolni ha nem próbálod meg lehet h elveszitesz egy embert vagy egy szerelmet, és vele együtt sok minden mást. "légy mindig nyitott még akkor is ha fáj, az igazi szerelem nemlétezik szenvedés nélkül". S elmondhatod nyugodtan hogy próbáltál rajta segiteni, de mostmár neki kellene lépni mert te mindent megtettél. Ezt ő átfogja gondolni és ha tényleg szeret akkor veled lesz. Csak tényleg fura h ennyire nemakar kapcsolatot, de vled meg jól elvan. Lehet h éppen pont ez kellene neki egy darabig, vagy neki ez a helyzet kényelmes és nem akar többet. De a legjobb ha beszélsz vele és mondj el mindent amit érzel, ami benned van szépen nyugodtan.

2012. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

LeGrady:


A sajnáltatás kilőve: ismerem ennyire. De ezek a mondataid, hogy "A félelmek és a szereteted közé szorult szűk sávban mozog.


Innen kimozdítani nehéz. Ha otthagyod, az csak egy újabb rugás lenne belé, ami megerősíti a szenvedő pozíciójában." teljesen igazak, egyetértek veled.


Amit javasoltál, mindenképp megfogadom, nagyon szépen köszönöm! :)

2012. ápr. 21. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!