Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondja hogy nem vagyunk együtt, de közben mégis arra kér, hogy ne legyek másokkal, ilyenkor mégis mit akar?

Figyelt kérdés

Kb olyan szexkapcsolat féleség van köztünk de annál azért mégis több. Sokszor nézünk együtt filmet, sokat beszélgetünk, az utcán kézen fogva sétálunk ölelget, csókolgat. Legtöbbször együtt alszunk, már fogkeféje is van nálam.

Én az elején a kapcsolatunknak megpendítettem, hogy nem szeretnék laza kapcsolatot, ő meg azt hogy neki meg nincs most ideje komoly kapcsolatra. Végül ő nem tudott beletörődni hogy akkor többet nem lát, én meg belementem a "majd alakul ahogy alakul kapcsolatba". De most még mindig itt tartunk, most már nem tudom mit is szeretne.


21L (22F)


2012. febr. 16. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugni.
2012. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba és legyél másokkal.
2012. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyílvánvalóan nem tetszik,ha más is megd*gna,de neki joga van másokat is d*gogatni melletted.
2012. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szexpartnert akar, aki kedves vele.

Ha másokkal lennél, talán rájönnél, hogy azok jobbak, vagy ők akarnának komoly kapcsolatot, és úgy elveszítene. Ezt meg nem akarja, de komoly kapcsolatot se.

Szerintem ha hivatalosan nem jártok, menj és csinálj amit akarsz. Ne vágd direkt az arcába, hogy háhá mással dugok, csak menj. Nincs joga számon kérni, ha nem jártok.

2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"már fogkeféje is van nálam" :D :D :D a komoly kapcsolat ismérve.

viccet félretéve. döntsd el, hogy te mit akarsz: vele maradni ebben az ingatag kapcsolatban, vagy otthagyni a francba. tégy belátásod szerint.

2012. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, ő sincs másokkal. Ezt már akkor leszögeztem neki amikor belementem az alakul ahogy alakul dologba, hogy akkor viszont neki nem lehet más. Ő ebbe bele ment és azóta sincs neki más csak én. Eddig viszont nem zavarta őt ha nekem van más, legalábbis ezt hangoztatta. Csak mostanában kezdett kíváncsiskodni és akkor mondta, hogy nekem se legyen más.


De én nem akarok mást én vele szívesen megpróbálnék egy komolyabb kapcsolatot, hiszen az szinte csak abban térne el a mostanitól, hogy kimondjuk hogy együtt vagyunk.

Azért nem beszéltem meg vele ezt, mert akkor választás elé kéne őt állítanom, hogy akkor vagy komoly kapcsolat, vagy viszlát. Tapasztalataim szerint pedig egy férfit sosem szabad ilyen választás elé állítani mert akkor egyből menekülni fog :/

2012. febr. 16. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Önző. Ennyi.
2012. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tapasztalataim szerint pedig egy férfit sosem szabad ilyen választás elé állítani mert akkor egyből menekülni fog :/"


Ezzel viszont elfogadod,hogy esetleg ő nem szerelmes beléd,továbbá gátat vetsz olyan új impulzusoknak,amiket megérdemelnél.Inkább a társas magány,mint a szerelem?Te döntesz,szerintem mindennél többet ér,ha viszont szeretnek.23/F

2012. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kellesz neki igazán, de nem akarja, hogy mással legyél. de nem szeret mert azt világgá kürtölné...
2012. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!