Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy sráccal kb 1 hete. MSN-en gyakran beszélgetünk. Kiderült, hogy pár percre lakunk egymástól. Tegnap találkoztunk. Beszélgettünk, jó volt. Viszont kérdezte, hogy milyen kapcsolataim voltak eddig. Mondtam, hogy egy hosszabbnak nyáron lett vége. Azóta 'találkoztam' pár sráccal. Mondta, hogy '2 éve nem láttam lányt, csak a sarkon'. Félek, hogy ezzel elriasztottam.

Szerinte szép vagyok, nincsen semmi bajom, csak nem tudja még, hogy mit akar. Nem szeretné, ha összejönnénk, és utána 1,2, vagy akár 6 hónap múlva szakítanánk.


2012. ápr. 8. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nem értem,fogalmazd át,te vagy a lány?
2012. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudja hogy mit akar. te tudod mit akarsz?! kulonben is Mit a Francot Akarhat egy Fiu egy Lanytol ha nem kellemes pillanatokat, csokot, simogatast, mosolyt, szeretkezest. Szoval a baj az hogy tapasztalatlan vagy az hogy nem tudja mit akar. Amikor valaki nem tudja mit akar azt jelenti: "Ahh nem is tetszesz igazan!"
2012. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!