Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó csajoknak jó pasi kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajoknak jó pasi kell, az átlagos csajoknak jó pasi kell, a ronda csajoknak jó vagy átlagos pasi kell. Akkor ez azt jelenti h a ronda pasik nem tudnak társat találni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy éretlen vagy. Nekem jó pasiként nem volt még csajom, mert elviselhetetlen vagyok. A jó helyzetek és a határozottság dönt.
2012. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ASOT ***** válasza:

De tudnak! Csak sokkal többet kell teperniük, és nem elég annyi, h "szia xy vagyok, lenne kedved eljönni vagy ilyesmi" Hanem többet kell sajnos nyalizni úgymond!


persze sok az elutasítás is....

2012. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A jó pasiknak jó csaj kell, az átlagos pasiknak jó csaj kell, a ronda pasiknak jó vagy átlagos csaj kell. Akkor ez azt jelenti h a ronda csajok nem tudnak társat találni?

Tehetném fel én is a kérdést ha olyan ostoba lennék mint te

2012. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

első: Ha nem volt még bnőd, akkor az azt jelenti hogy ronda pasi vagy, csak a szüleid/nagyszüleid súlykolták beléd ennek az ellenkezőjét.


Valószínűleg olyan vagy mint én, nekem is kellett sok év mire megtanított az élet, hogy amit mond rólam anya vagy nagymama, az nem biztos, hogy valóban úgy van.. sőt..

Elég keserű volt megtudni a fájdalmas igazságot az igazi nőktől anno.

2012. ápr. 8. 15:28
 5/19 anonim ***** válasza:

15:22


Tehetnéd, de a hülyesége ellenére is rossz lenne a kérdés, mert a ronda pasiknak is csaj jó csaj kell. :D

2012. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jogos. :D
2012. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nagyjából így van ahogy leírtad.


De ha sok pénzed van azt mindegyik nőtípus kedveli.Ebben az esetben mind1 hogy nézel ki.


Például ott van Hugh Hefner a Playboy című lap tulajdonosa.Aki 80 éves,meg van csoffadva,műprotkója van,kopasz,ráncos,gyötri a demencia és fél lábbal már a sírban van...de van több milliárd dollárja.És nocsak mit ad isten,ott van mellette 3 darab huszonéves fullos testű szőke cicababa akik szexelnek vele és szeretik őt.


Szóval ha előnytelen a külsőd igyekezz minnél nagyobb vagyont összeharácsolni,és akkor még az ilyen playmate cicamicáknál is megnyílik az ajtó előtted.

2012. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

15:28


Atya úr isten.. Honnan valósi vagy? :D Engem modellkedni is felkértek már, utasítottam már el csajokat, nem vettem figyelembe a jelzéseiket, volt olyan csaj aki meg is érintett és mosolygott (mondjuk ő nem volt olyan szép), szóval igen, biztosan csúnya vagyok. Minden szép embernek muszáj barátnőjének lenni, amint megszületik, vagy még előbb, magzatként... Olyanról még nem is hallottál, hogy belső személyiség és pszichológia igaz? De ha még ez lenne a helyzet, hogyha ronda lennék az sem érdekelne igazán.

Soha nem dicsért az anyukám, hogy szép vagyok, a mamám meg főként nem, de szép összképet kaphattunk rólad azáltal, hogy mindezt megosztottad.

2012. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

Mennyi megkeseredett, élettelen, csajozni képtelen opasi van itt akik lehúzzák a nőket.

Arra nem gondoltatok még h ti ismerkedtek rossz nőkkel. Érdekes az ismeretségi körömben nincs olyan csaj akinek a pénz lenne a fontos és sok még nem is járt olyan pasival aki nekem is bejönne. Jah és a pasik sem picsognak. Mondjuk ők nem is a plázacica, szilikon száj szilikon mell, segge csecse kirakatban, műszőke libákat hajtják

2012. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Arról, hogy ronda vagy nem mi tehetünk. Szerintem az első nem biztos hogy ronda, mert ismerek egy helyes srácot (szinte legjobb barátom), minden lány aztmondja rá hogy k*rvahelyes, mégis szűz minden téren. Egy barátnője volt, de azsem komoly.. 16 éves a srác. :)

15/L

2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!