Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint nem jelentettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem jelentettem neki semmit?

Figyelt kérdés

volt barátommal jóba maradtunk szakítás után,olyannyira hogy még most is mindent megbeszélünk egymással.

elmondta nekem hogy előttem levő bnőjét nem felejtette el,még mindig gondol rá.neki ő volt az első lány az életébe,nekem ő volt az első srác az életembe.rosszul esett hogy ezt elmondta,mert az az érzésem támadt akkor hogy én nem jelentettem neki semmit,csak azért volt velem hogy őt elfelejtse mivel a csaj megcsalta.nem tudom hogy ezekután mit gondoljak,szerintetek jóba maradja vele?


2012. ápr. 8. 18:09
 1/1 ASOT ***** válasza:

szerintem a lelki szemetesládája lennél neki!

És ha nem lenne éppen senkije akkor megpróbálna rádumálni h néha szexeljetek...aztán megint otthagyna

2012. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!