Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? 2 és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? 2 és fél éve vagyunk együtt egyik nap rájöttem, hogy randizott egy másik csajjal nem rég egyszer, elmondása szerint csak egy busszal jöttek haza szájra puszi volt meg egy kis simi.

Figyelt kérdés
Közben azt is elmondta, hogy már egy ideje nem érez úgy irántam mint régen és a héten vagy következő héten el is akarta ezt nekem mondani. Eléggé rosszul esett, ert én semmi jelet nem vettem észre, tervezgettünk programokat hosszabb távra is, még az nap is. Utoljára még ennyit mondott, hogy nem akart megbántani. Hazajöttem sokat sírtam. Aztán este felhívott, hogy mekkora f. volt meg most, hogy eljöttem jött rá, hogy már teljesen természetesnek vette, hogy mellette vagyok meg hiányzok. Én szeretem őt még mindig nagyon de nem tudom mi legyen. Félek, hogy ez csak pillanatyni fellángolás vagy a megszokás miatta akar visszakapni. Mert valami miatt még ha komolyabb dolog nem is történt köztük és állítása szerint nem is fog akkor is találkozott azzal a lánnyal? Szeretném elolvasni mások véleményét is mert nagyon tanácstalan vagyok.

2012. ápr. 3. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Közben azt is elmondta, hogy már egy ideje nem érez úgy irántam mint régen és a héten vagy következő héten el is akarta ezt nekem mondani. - mi a további kérdés? ez a kapcsolat kész..
2012. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán bíznék benne,ki tudja még miket csinált.Döntse el mit akar:téged és a kapcsolatotokat,amiért tenni is képes,vagy ha csak megszokásból van veled,és keveregni akar,akkor el lehet ballagni.
2012. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Édesem ez egy lejátszott dolog.Hiába mondja, hogy nem történt semmi ha nem fogod a kezét minden pillanatban. Szerintem hagyd ott mert ha még nem tett semmit hamarosan úgy is fog. Tapasztalat.
2012. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azt mondta h nem érez irántad már úgy semmit, egy másik csajjal randizott, szájrabpuszi, simogatás...Ezek után Te még akarsz tőle vmit? Én tuti lapátra tenném szó nélkül.

HA visszamész hozzá mi garantálja azt h 2hónap múlva nem fogja ezt csinálni? Semmi.. Ugyanúgy mondhatja megint h "jaj megszokásból blabla". Tudta pontosan h mit csinál amikor a másik csajjal volt. És ki tudja még miket nem mondott el, ha ezt sem bírta kinyögni.

2012. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most azt várod, hogy áh biztosan nagyon szerelmes még beléd a párod,csak elkövetett pár hibát?Hát nem...

Én a helyedben szakítanék.

2012. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

várd meg, amíg el kezd randizni más lányokkal, és hidd el újra, hogy szeret téged. akkor nem kell elengedned.

a fiúk ilyenek, a legtöbb lányban nincs is semmi, amiért érdemes mellettük maradni, kár komolyan venni. előbbutóbb úgyis megunja.

2012. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó, he? :DDD
2012. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-ös szét rúgnám a segged amiért ilyeneket mondasz.
2012. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ő meg mit mondott, ami nem jó?
2012. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem gondolod, hogy hagynám. Kit érdekel, hogy megunja e vagy nem.
2012. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!