Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék?! Úgy érem kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék?! Úgy érem kezd tönkremenni a kapcsolatunk!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Stodette fogamzásgátlót szedem meghíztam tőle és így inkább abba hagytam...! mióta abba hagytam (de a gyógyszer közbe is volt ilyen "kedély változásaim) egyáltalán nem kívánom a párom megpróbáltunk már mindent egyszerűn ! párom türelmes hiszen szeret de félek hogy tönkre megy a kapcsolatunk :( tudom a sex nem minden de azért nagyon fontos egy jó párkapcsolatba :( Valaki tanácsot mit tehetek ..? 22/L
2012. ápr. 8. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Fontos a szex egy párkapcsolatba, nem azt mondom, hogy azon múlik minden, de az "hozzáköt". Szereted a párodat? Vagy csak megszokás, esetleg félsz az egyedülléttől? Bizony ezek a szerek olyanok, amik csökkentik a libidót, de ezt lehet orvosolni. Különféle vágykeltő kaják stb. Vagy esetleg beszélj egy orvossal. Ha szeretitek egymást, akkor minden okés lesz. :)

2012. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a páromat és tudom ö is !! egyszerűen ilyen még soha nem volt 2hónapja küzdünk vele...! mert mostanára érte el azt a szintet a libidóm hogy szinte nem is kívánom pettingeltünk 1-2 bejött ugyérztem "úúú végre de jó mindent a régi" aztán most ismét kegyetlen :( síráshatárán állok sokszor rossz hogy vissza kell utasítanom...:( És nagyon fontos fogamzásgátló előtt soha nemvolt ilyen bajom!:)
2012. ápr. 8. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy itt senki nem fog olyan választ mondani neked, mint pl. egy orvos. Én ezt javasolnám.

Egyébként úgy tudom, hogy ez egy idő után elmúlik, és minden a normális kerékvágásba megy tovább. Kicsit utánanéztem és egy nőgyógyász írta ezt.

"A libidó csökkenése lehet a fogamzásgátló tabletta mellékhatása, de akinél ezt okoz, annak bármilyen fogamzásgátló azt okozza. Nincs értelme váltani."-Dr. Lázár Erika

2012. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magne B6 én kiprobáltam, sokkal nyugodtabb vagyok tőle, igy a páromra kellő figyelmet tudok nyujtanni. A sexuális életeteket lehet felkénne dobni valamivel, pl romantikázás hasonlok:)
2012. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert akkor ezek szerint nálad is minden fogamzásgátló ezt okozná. De lehet, hogy már kitaláltak valamit ellene, nem tudom. Ezért kéne orvos. :)
2012. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! és a mestrációm sem jön meg időbe soha mióta abba hagytam...késik 2-3hetet is:s
2012. ápr. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!