Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe elég szépen beleszerettem. Viszont még tavaly amikor nálam nem alakult ki szerelem, neki két lány is tetszett. Én nem hagytam magam a másik meg hát szörnyen. Na most a másik lány az állandóan szemétkedett velem meg minden, aztán természetesen én is visszaadtam neki. A srác pedig szörnyen szerelmes lett belé, mivel úgy volt vele, hogy tetszik neki két lány és az egyikmég hagyja is magát, akkor miért ne? Engem el kezdett teljesen hanyagolni.


Na most a másik lánnyal sikerült beszélnem mert úgy döntöttem én nem akarok már továbbra is rosszba lenni vele. Kiderült, hogy ő csak azért pattintotta le rólam a srácot, mert szerinte én túl sokat oltottam meg piszkáltam. Pont az a pláne, hogy nem én kezdtem, tényleg nem. Fogalmam sincs mi rosszat tettem ellene. De a lényeg, hogy nyíltan megmondta hogy ezért szedte le rólam, pedig összejött volna. Oké én elismerem hogy miután rengeteg szenvedést okozott nekem én is szemét lettem. Elismerem.. de akkor most ezzel én vagyok a hibás? Én rontottam el mindent? A pláne az hogy a lánynak nagyon nem kell a srác. Letiltotta face-ről, kerüli, stb.. Akkor mi értelme volt az egésznek? Most még tényleg haragszom magamra, mert teljesen olyan hogy én csesztem el.. Pedig tényleg semmi rosszat ne tettem a lánynak, hogy utána "elvegye" tőlem. Én meg nem tudok olyan lenni hogy rögtön megadom magam egy fiúnak.. Mondjatok valami ötletet, kérlek.. Egyre nehezebb az egész..



2012. márc. 18. 17:31
 1/5 anonim válasza:
Te jó Isten..
2012. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a nők hülyébbek mint hittem
2012. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a másik csaj nem vette el tőled, hisz nem is volt veled a csávó

mi a pics.ért nyalizol egy olyan csajnak aki elhappolt előled egy csávót, ráadásul állandóan szemétkedet veled?!


Ha kell neked a csávó akkor mond meg neki, hogy apukám oda-vissza vagyok érted, teszem a lábam csak ugorj közé

2012. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igy-igy.
2012. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. nál a pont és frappáns a fogalmazás de a jó lényeg bennevan kockacukrot neki
2012. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!