Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig illik várni?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a párommal mert nem működött megfelelően a kapcsolatunk. Ezután felkeresett egy régi exem, akivel találkoztam, és szívesen adnék neki egy új esélyt.

Nem szeretném hogy bárki azt gondolja miatta hagytam el. Vagy hogy túl könnyen túllépek.

MEnnyi időt várjak szerintetek? 1-2 hónap? Az régi ex is megérti hogy nem ugrok bele semmibe egy szakítás után, találkozgatunk majd, de nem lesz még köztünk semmi.

Szerintetek?


2012. ápr. 8. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály.

De 1 hónap után leghamarabb.

2012. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem minimum 1 hónap.Kevesebbnél fentáll a veszély, de mindenképpen rossz lesz annak, akivel szakítottál, majd utána összejöttél egy másik emberrel(jelen esetben az egyik exeddel).
2012. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire fájna neki, azóta már megtalálható egy társkereső oldalon mint VIP tag. Míg együtt voltunk, hibernálva volt az adatlapja, de ma láttam hogy elő is fizetett a VIP tagságra, gondolom hogy több lehetősége legyen....
2012. ápr. 9. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig, amíg ha ránézel valaki másra, már nem az exed jut eszedbe egyből. Ez mindenkinél más persze, és függ a volt kapcsolatod hosszától is.
2012. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!