Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a buliban kialakuló dolgokról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom azt gondolja sok ember hogy a buliban csak összeszedsz valaki megdugod és elfelejted.. de mivan ha mégsem.. Pontosan a helyzet az h elmentem 2 buliba miden a kétszer ugyan azzal a lánnyal voltam másodjára vele aludtam és úgy éreztük mind a ketten h ne legyen semmi de lehetett volna de ennek ellenére nagyon jól elvoltunk sokat beszélgettünk emg jól éreztük magunkat kényeztettük egymást és most nem tudom h mit tudnék vele kezdeni..
2012. ápr. 9. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
keresd meg, találkozz vele, és meglátod. egyik ismerősöm is hasonló módon jött össze egy csajjal még szeptemberben, és azóta is együtt vannak.
2012. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

Figyelj!

Az a lány akit ma látsz az utcán és szép és kedves és normális, azzal összejönnél!

De másnap ugyanez a lány ott táncolhat a discoban is! ÉS akkor már nem kell....

Nem minden nő rib@nc aki bulikba meg discocba jár!

2012. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon kell keresnem mert évfolyamtársam.. :D meg egy héten 5 órán vagyok vele együtt meg amúgy is nagyon jóban vagyok vele ja amúgy 17/F
2012. ápr. 9. 15:09
 4/7 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy egy sőt tudom hogy jár discoba néha én is voltam vele de nem olyan aki csak úgy szedi össze a pasikat.. most is beszéltem vele és rájöttem h még annyira se pasizós mint gondoltam...
2012. ápr. 9. 15:11
 5/7 ASOT ***** válasza:

nahát ezért mondom!

Nem minden nő olyan, csak nehéz kifogni azt aki nem olyan :)


De neked ezek alapján semmitől nem kell tartanod...ismered régebb óta egy suli is....akkor mit aggódsz??


Fiatalok vagytok éljetek!!!

2012. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen csak ha ő meg nem teljesen úgy gondolja ahogy én akkor ezt a kis jót is el tudom vele rontani és nem akarom.. de igazából én se tudom mit akarok.. :D attól félek hogy nem tudnám megtartani vagy nemtudom.. :/
2012. ápr. 9. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szüleim egy discoban jöttek össze... 17 éve boldog házasok... ^^
2012. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!