Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a büdös francot kéne csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a büdös francot kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha van egy fiú meg egy lány akik nagyon jó barátok. Na mint tudjuk ilyen nincs. A lány szerelmes a fiúba és kapcsolatot szeretne. A fiú nagyon szereti a lányt de kapcsolatot nem tudna vele elképzelni, de mivel a lány vonzó szívesen megdöngetné. Mit lehet tenni ilyen helyzetbe. A lánynak nem túl szerencsés belemenni a szexbe mert lehet abban a pillanatban jó lenne de utána csak fájdalom maradna...

Mindketten 17 évesek, a lány szűz a fiú nőcsábász


2012. ápr. 9. 23:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha csak kicsit tetteti hogy bejövök neki, már régen felpróbálhatott volna. "Több vagyok neki mint egy egyszerű csaj" ezért nem akar velem keverni, mert tudja hogy bele vagyok zúgva. Ehhez képest a csók meg összebújás tökre oké... Hát köszönöm szépen most aztán jól össze vagyok zavarodva.
2012. ápr. 9. 23:14
 12/19 anonim ***** válasza:
le kell vele feküdni, egy estére jó lesz, amúgy meg nagyon sok fiúnál szex után jönnek elő a hősszerelmes érzések...de ha nem, akkor legalább esélyt ad, h a lány kiszeressen belőle..
2012. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát szűzen ez nem olyan egyszerű... Bár lehet értelmesebb lenne olyannal lefeküdni akiben megbízok és aki szeretek mint egy link egyetemistával aki egy kör után otthagy. Miért ilyen nehéz az élet... Már elegem van, mindig ilyen majmokat fogok ki :(
2012. ápr. 9. 23:17
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát Drága majd megszokod, amúgy nekem a leghosszabb kapcsolatom indult életem 1. egyéjszakásának, hát a nyakamon maradt :) nekem még ez sem jön össze XD
2012. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha a fiu nocsabasz akkor keressen maganak szeretot es ott eleguljon ki. vagy ha nem akkor tegye azt amit en: torje ossze masok szivet. majd kozdhet a lelkiismeretevel hogy elbaszott egy nagyszeru baratsagot egy eletre!
2012. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez a bajom nekem is hogy nem az a fajta lány vagyok akivel szórakozni lehet mert minden héten más pasival van... Én tényleg őszintén szeretem és a mennyekben vagyok mikor megcsókol. Mikor eljön hozzám... Erre mikor benyögi hogy ja amúgy csak barátok. Akkor kicsit pofára esve érzem magam.
2012. ápr. 9. 23:23
 17/19 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha nem akar kapcsolatot, nehogy engedd már h kihasználjon!
2012. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ne feküdjetek le, főleg ha szűz vagy még, viszont... mivel teljesen átérzem azt, hogy vágyakozol a fiú után minden tekintetben, én azt tudom javasolni, hogy azért egy kis huncutkodás belefér szex nélkül. Kevés alkohollal, (ha egyikőtök sem olyan, nem szóltam.) és mondjuk egy vicces, és laza felelsz vagy mersszel akár nagyon jó is kisülhet a dologból. =)
2012. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát gyakran érzem azt hogy egy kis vigaszdíj nekem is járna.
2012. ápr. 11. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!