Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S O S! Mit csináljak? Kérlek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S O S! Mit csináljak? Kérlek, minél többen írjatok!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán fog hangzani,de még nem volt semmilyen normális kapcsolatom, viszont már csókolóztam.

Holnap találkozok azzal a fiúval, akit már régóta ismerek és egy buliban smároltunk, ahol kicsit bevoltunk csiccsentve és azt beszéltük meg, hogy megpróbáljuk együtt, de komolyan is gondoltuk. Azzal tisztában vagyok, hogy csókkal fogunk köszönni, de egyszerűen félek ettől a csóktól, és félek, hogy az lesz, mint tegnap előtt, hogy arcrapuszivá alakítom át. Segítsetek, mit tegyek??

Hogyan legyek lazább?



2012. ápr. 10. 00:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
próbálj tiszta lappal indítani, mintha csak most ismerkednétek :) és ezt mondd el neki is. és szerintem ha iszol kicsit, akkor könnyebb lesz, de ne sokat!
2012. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
hat, semmikeppen se tervezd meg! csak ne agyalj rajta
2012. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!