Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok van egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok van egy fiú az osztályból aki nagyon régóta tetszik mit tegyek? Osztálykiránduláson Be szeretném vallani de hogy? Igaz külön kicsi házakban leszünk ami szerintem jó! Kérlek minnél többen irjatok válszt!

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Hagyd a pasit.Majd,ha ő odamegy,és elkezd udvarolni,akkor foglalkozz vele.Ne fuss utána,az nem való egy lánynak.Szóval szerintem sehogy se valld be!

2009. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is inkább hagyd a fiukra.A fiuknak kell(ene) kezdeményezni.
2009. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

szerintem se valld be:) bár jeleket küldhetsz neki, mosoly, pl mellé ülsz ha egyedül van vagy ha akár nem;)

meg egy osztálykirándulás nagyon jó is lehet főleg ha ott a kiszemelt pasi

szökjetek át este egymáshoz, duméljatokés kialakul:D

2009. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Jeleket küldj, de ne állj oda elé, hogy jah szeretlek! Abból neked még problémáid lehetnek. Ha utána elmondja a haverjainak, és rajtad röhögnek majd???
2009. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
keresd a társaságát, beszélgess vele minnél többet, sportoljatok együtt...a többi úgyis kialakul
2009. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösszi a tanácsokat am a suliba kettövel melletm ül és multkór hiányzott az aki kettönk között ül és végigbeszéltükaz az összes órát am mostanába sokkal kedveseb velem,ez jel??
2009. máj. 23. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen:D ez egyértelműen azt jelenti, h szereti a társaságod:) csak vigyázz! én már rosszuljártam . h kedvesek vtak velem, aztán kelett nekik vmi aztán meg kész passz:S de nemhinném h a tiéd is ilyen lenne:D de igen jóúton haladsz:)
2009. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
üvegezés? egy két barátnőd meg tőle is plusz egy két ember
2009. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!