Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyan tudnék egy olyan kapcsolatot megmenteni, amelybe egy harmadik személy igen erősen belefolyt?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy a páromat nagyon zavarja, hogy az exe folyton rólunk beszél másoknak, de tenni nem hajlandó ellene, minden ezirányba irányult segítségemet is elutasítja. Nem tudom, mit kéne tennem, nagyon szeretem őt. 18F
2012. ápr. 10. 04:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Értesd meg vele, h a pletykákkal nem kell különösebben törődni.


Csak akkor kell lépni, ha törvénysértésről van szó, pl. olykor/gyakran kinyomozza, mikor és hol találkoztok, vagy pl. beleegyezésetek nélkül fotót készit kettőtökről, vagy egyéb más módon sérti bármelyőtök személyiségi jogait, vagy bármi más módon zaklatásnak minősülő tettet követ(nek) el bármelyőtök ellen, stb.


Ha nincs szó törvénysértésről, de ettől az infótól és tanácstól se nyugszik meg párod, akkor önismereti- , és/vagy önelfogadási problémája, és/vagy feloldatlan lelki blokkja van, ezen segiteni célszerű (nem feltétlenül pszichologus által).

2012. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha ennyire idegesíti, akkor beszéljetek az exével, hogy szálljon le rólatok... vagy pedig próbáld megértetni a lánnyal, hogy ezek csak pletykák, és ha nem foglalkoztok vele akkor abba fogja hagyni remélhetőleg!
2012. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!