Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nehez ha egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nehez ha egy harmadik szemely kerul be a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

MAsfel eve ismerek egy fiut sokat bokol nekem , nagyon kedves,vicces, jol nez ki de ott van a baratom is aki ugyanolyan majdnem mint o csak mindketto tavol van

A multheten szombat esti beszelgetes meg kavart az erzelmekben minden, elmondta h o mar nem birja nelkulem mikor tudnank talalkozni, szeretne tobbre vinni a kapcsolatot mert nem akar barat lenni , volt egy 2 eves kapcsolata de akkor is bokolt udvarolt nekem , de mindig elutotte egy viccel a jelenlegi baratommal 8 honapja vagyunk egyutt szeretem ot is de mostanaban kicsit megromlott a kapcsolatom vele

mit lehet tenni mit csinaljak mert mar gondolkozni sem tudok , foleg a jo barat ha ream ir gyorsul a szivdobogas ugy erzem h megszunik korulottem minden de a baratomnal soha nem ereztem igy


kerlek segitsetek


2010. ápr. 11. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Volt csaja és neked udvarolt ? ::O:O:O:O


És ha pl. veled lenne és másnak udvarolna??? azért gondolj néha erre... ne hagyd ott a pasid!!!!!!!! vissza sírod majd!!!!!! lehet h azt mondja h te vagy a mindene... ne hidd el tudj nemet mondani!!! Gondolj arra ha 1 csaj a pasiddal csin ezt...akk neked h esne??... ne hagyd ott !!!

2010. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem egyértelmű! :) Nagyon szereted sőt lehet hogy szerelmes is vagy a barátodba aki nem a párod. Mert amolyan bizsergető érzés meg jó hangulat, meg , hogy megváltozik a tér , ez akkor van ha valaki iránt többet, sokat érez a ember mint a szerelem.


Szóval, szerintem ha nagyon szereted az új barátodat, és úgy gondolod, hogy vele boldog lennél akkor őt válaszd, vele boldog vagy, vidám, nyugodt vagy vele, nem idegeskedsz, szeretsz mellé bújni szereted ha törődik veled, és elvileg ahogy mondod ő is hasonlóképpen érez irántad. Így háát mi a válasz????? ... válaszd az újat :)

2010. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az elsonek volt csaja de bokolt nekem nem akart semmit tolem csak torodott es mondogatta h szep vagyok s a kameraban is dicserte h mindig milyen szep vagyok de nem erzett semmit akkorjaban


masodiknak :koszi a valaszodat de mit mondana a jelenlegi baratom ha ugy dobnam csak

2010. ápr. 11. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vok:


Hogy mit mondana???

1. te a másik pasit szereted leginkább, szóval őt választod, a másikkal meg ülj le és beszéld meg , hogy kihűltek az érzelmek, és nem tudsz már vele olyan kapcsolatban maradni mint anno, és nem akarod őt ámítani meg nem akarsz vele hazugságban élni, ezért nem szeretnéd ha neki rossz lenne illetve ha idegentöl tudná meg hogy te már nem szereted őt, csak hitegetnéd még évekig az neki sem lenne jó, majd elkönyveli.

2010. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeid lefognak tisztulni, s a szíved megadja a választ. Csak arra vigyázz hogy a másik fiút ne ámitsd, mert az sérüléseket okozhat mindkettötök számára.
2010. ápr. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!