Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú. és a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. és a suliban mellettem ül. Hogy adjam a tudtára hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
én 12 éves vagyok ,ő is 12 éves és nincen semmilyen közösségi oldalon még facebookon se mindenhol néztem de nem találom mit tegyek kérlek segítsetek!!!!
2012. ápr. 10. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne csinálj semmit, hamarosan kinövöd
2012. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom van telefonja kérd ell a számját és hivd fell vagy irj neki SMS-t
2012. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%
helló én is 12 éves vagyok tanácsot aligha tudok adni még soha nem voltam szerelmes de az általános duma bejön hogy: mindenkinek van faceookja... ha meg nem meredneki elmondani kérd meg barátnőd!
2012. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Így: tetszel nekem!
2012. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az elsőt lehet hogy megfogadom de hogy felejtsem el,ha mindig ő jár a fejemben??
2012. ápr. 10. 10:42
 6/15 anonim ***** válasza:
kezdj el érdeklődni utána...beszélgess vele. kérdezd meg h miket szeret csinálni, mit sportol stb.:)
2012. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mindent tudok róla csak a telószámát nem
2012. ápr. 26. 19:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Szóval ő a padtársad? Írd rá egy papírra: "Tökre cuki vagy! :)" és órán add át neki! Ha nem bamba, érteni fogja a célzást. Utána már elkérheted az msn-jét stb. ott meg már nyugodtan megírhatod neki, hogy tetszik neked, ő hogy van ezzel stb.
2012. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jajj,annyira eszembe juttattad azt a reklámot: " Van egy fiú az oviban, úgy hívják Dani, arca.." :))))
2012. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 -adolf- válasza:
szerintem mond neki azt : szia szerelmes vagyok beléd ! :D (csak ne a haverjai előtt mert akkor kiröhögnek !)
2012. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!