Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú. és a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. és a suliban mellettem ül. Hogy adjam a tudtára hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
én 12 éves vagyok ,ő is 12 éves és nincen semmilyen közösségi oldalon még facebookon se mindenhol néztem de nem találom mit tegyek kérlek segítsetek!!!!
2012. ápr. 10. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejteni? Mosolyogj rá többet, főleg ha kettesben vagytok.
2012. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Próbáld megtudni hogy ő hogy van veled azzal,hogy egy ismerősödet akiben bízol és jóba vannak megkérded, puhatolózzon nála,és hátha megtudsz valamit. Én is így vagyok,csak egy kicsit jobb helyzetben és nem padtársam.

13/L

2012. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

A mosoly mindig bejön, vagy ha dumáltok akkor olyan mélyen nézz a szemébe, meg olyan erotikusan szájfényezd a szád,ha épp látod, hogy téged néz... kifekszik :D

Ja meg a humor is egy fegyver, hogy közelebb kerüljetek, mondj valami vicceset vagy ilyesmi :)

Vagy vegyél fel valami sexy felsőt, kardigánnal, és egyszercsak jelentsd ki, hogy milyen meleg van itt, és vesd le a kardigánt, és ha észreveszi a melleid, akkor kacsints rá :D

2012. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is 12 vagyok , szólj a barátnődnek hogy mondja meg neki , ez nekem is bejött :D ( Én annyival szerencsésebb vagyok hogy van facebookja , mondjuk már az lényegtelen mert járok vele:]
2013. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát bocsi szivi, de ez a bond meg a barátnődnek, hogy mondja el neki, ez olyan gyerekes, lehet nálad bejött, de az esetek döntő százalékában balul sül el, szóval ezt nem feltétlenül ajánlanám :))
2013. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!