Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátod azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátod azért nem akar találkozni veled 20 percre, mert aztán csak rosszul érezné magát, hogy nem lehettek együtt többet is?

Figyelt kérdés

Holnap lenne lehetőségünk találkozni 20 percre, és ezzel a szöveggel utasított vissza.


Még oké is lenne, ha amúgy kb minden nap láthatnánk egymást, de csak hétvégente tudjuk, mert nem egy városban élünk.


Mit gondoltok?


2012. ápr. 10. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
szánalmas -.-
2012. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden perc számít.
2012. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát...lehet hogy csak nem akar veled találkozni, mert inkább örülnie kéne hogy tudtok találkozni, még ha csak kis időre is.
2012. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Exem dettó ugyan ilyen volt. Ha lett volna lehetőségünk pár órára találkozni, ugyan ezzel a szöveggel koptatott le (hozzáteszem mi is csak hétvégente találkoztunk). Hát elég szánalmasnak találtam már akkor is, mert én úgy vagyok vele, ha valakit szeretek, minden időt kihasználok, hogy együtt lehessünk...
2012. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül gondolkodhat így is... Szóval szerethet téged, nagyon is. Nem vagyunk egyformák.
2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4/4 én is így gondolom... :/
2012. ápr. 10. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet teljes mértékben.
2012. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ASOT ***** válasza:

az :)


ha szeret akkor 1 perc ölelés is számít...

2012. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 menta34 ***** válasza:
Mond neki, hogy neked kell az a negyed óra csók. Ha nem lesz ott megoldod mással :D
2012. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még 16 évesen fennakadtam ilyesmiken. Ma már nem érdekel. Barátomnak van ezermillió dolga, nekem is, van, hogy pár órára ha akarnánk össze tudnánk futni, de az lótifuti lenne, kapkodós, áhh...

Majd hétvégén nyugodtan kettesben, amikor nem az lesz a "randi" mozgatórugója, hogy na mit kell még elintéznem.

20 percre én nem ilyen romantikus nyálas dumát nyomtam volna, hanem hogy 20 perc nekem nem éri meg...

De nem vagyunk egyformák...

21L

2012. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!