Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úristen! Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen! Beleszerettem egy okos lányba, hogy nyűgözzem le?

Figyelt kérdés
Csak mert én meg pont az ellenkezője vagyok,mármint nem úgy, persze én is okos vagyok,csak én ilyen laza mindenbe beleszró típus vagyok,akit jobban érdekelnek a bulik,meg a szabadidős tevékenységek. Ő viszont nagyon okos,és tényleg komolyan veszi a tanulást,és valahogy megfogott és most belé vagyok esve,ő is felfigyelt rám,de hogy lehetne lenyűgözni,fenntartani az érdeklődését ha ennyire ellentétesek vagyunk?

2012. ápr. 10. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd neki a logaritmus azonosságait.
2012. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Nem illetek össze. Se rövid, se hosszú távon.
2012. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
te most rolam beszelsz? de ne nezd azt, hogy okos, hanem csak azt nezd, hogy no, aki nem matekozni akar veled, hanem ugyanazt, mint egy normalis csaj
2012. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon jókat szoktunk pedig beszélgetni.:) tök jól megértjük egymást,pedig teljesen ellentétesek vagyunk..
2012. ápr. 10. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Várj csak, majd megtudod mi a rossz benne...
2012. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell neked alkalmazkodni hozzá, lehet jobban lenyűgözöd, ha olyan dolgokat mutatsz neki, amiket pl még nem próbáld ki, vagy olyan helyekre viszed, ahol még nem volt .. Csak legyél önmagad, ha úgy te is bejössz neki, úgyis klappolni fog minden.
2012. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4 éve vagyok a párommal és nálunk is én vagyok az, aki komolyabban veszi a dolgokat meg szorgalmasabb, ő meg a lazább. Valamennyire változtunk mind a ketten, de nem csak azért, mert mi hatottunk egymásra, hanem a körülmények miatt, meg az évek múlásával is. :) Szóval én nem hiszem, hogy ez akadály lenne. Lehet, hogy ő egy kicsit lazább lesz melletted, nem görcsöl rá a tanulásra, mert az nem is egészséges, te meg lehet, hogy kicsit kolyabb leszel. Ne idegeskedj, ne kezdj el trükközni! Ha eddig minden rendben volt és bejössz neki, akkor csak csináld, amit eddig!


Sok sikert!


24/l

2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
jó, biztos hülyén hangzik, de a te dolgod, h kihozd a stréber szerepből, biztos hajlik a "jó dolgokra" is,a bulizásra és az ilyeneknek néha PONT a rosszfiúk jönnek be xD
2012. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írj neki egy programot ami kijavítja a Windows összes hibáját ,és nem terheli a rendszert.Ha ezt megteszed komolyan fog venni.
2012. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
előző! arra is van esély, hogy a csaj nm 1 kocka
2012. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!