Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy szép, okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy szép, okos, kedves lányba. Oups?

Figyelt kérdés

Rendkívül intelligens is,és jól nevelt,barátságos, tényleg csak pozitívat tudok róla mondani. az a ritka fajta,akit csak szeretni lehet. és szerény,egyáltalán nem az a partyarc féle, szeret sokat beszélni,de mégis olyan visszafogott. kicsit csipkelődő velem. És abban a szerencsés helyzetben vagyok,h most gyakran találkozom vele. Nagyon szimpatikusmés igazából bármire nyitott lennék vele...de egyenlőre csak egyszerű haverok vagyunk.


Na már most, én ennek pont az ellenkezője vagyok:S, dumálni azt én is sokat szoktam,de én csak magamat fényezem,nagyképű vagyok,nagy egóm van (a semmire), nem tartom magam rossz embernek,de sokaknak mégis ez jön le, öntörvényűnek és kissé bunkónak tartanak, ami igaz is, ja és csajozógép is vagyok,igazából egyfolytában szerelmes vagyok,de elköteleződésre mégis képtelen vagyok, inkább mint a méhecske,virágról virágra szállok, tény h az előző virág az egy húsevő volt,de még épp időben megszabadultam tőle,és most rátaláltam erre a csodálatos romlatlan virágszálra. Na és én azt látom,h minden rossztulajdonságom ellenére,azért kedvel,mert mosolyog rám,köszön nekem,néha még bókol is,vagy megérint. Szeretek ránézni az arcára,mert olyan jó érzéssel tölt el,olyan boldogságot,pozitív energiát sugároz magából.

Viszont most dilemmában vagyok,ugyanis őt valahogy tudnám szeretni,az h el is tudnék e mellette köteleződni,azt nem tudom,mert annyira még nem ismerem.

Az az elsődleges problémám,h nem akarom kihasználni,mert sajnos mindenkit kihasználok:S ,lehet h jobban jár,ha nem kavarom fel a nyugodt békés kellemes életét.

Ezért hát nem tudom,mit tegyek, olyan fura érzésem van,ha meglátom,olyan furán jó, valahogy már régebben(amikor még nem beszéltünk) is ösztönösen szimpatikus volt, és hát először is az egómat kéne legyőzni, aztán pedig megtanulni szeretni,jobban mint önmagamat,mert sajna,mindig önző okokból jövök össze lányokkal. De ő valahogy annyira kedves,hogy egyszerűen nincs szívem önző módon viselkedni vele...Szeretném szeretni...csak nem tudom,hogyan kell? Önző módon meg nem kezdek ki vele,mert nem akarom megbántani....hogyan kell szeretni egy ilyen lányt?


2012. febr. 22. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik hogy ez a lány megváltoztatt téget!

Ès ez jó, föleg ha bunkó paraszt vagy egyébként ;)


Szerintem folytasd vele a beszélgetést, nagy lány, nem neked kell gondolni arra hogy megsértödik e vagy sem..

Ha tetszel neki, akkor csak hajrá. Ha megszereted, ö is téged, akkor úgy se fogod kihasználni, szerintem..


Sok síkert!! Gratúlálok!

2012. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Úgy értem, ha ö szeret téged, de te nem öt, akkor bunkóság, elhittetni vele hogy te is szereted. Az a kihasználás,

de ha kétoldalú érzésekröl van szó, akkor nincs szó kihasználásról.

Ès amit írtál, úgy jön le hogy tetszik a lány, kezdesz szerelmes lenni belé... Szóval, ha balszerencséd van, akkor te leszel megsértve, kihasználva...

2012. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,h ő kihasználna engem,ugyanis olyan lányról van szó,aki őszinte,megmondaná,ha nem akarna tőlem semmit ,mármint ha elkezdenék komolyabban közeledni hozzá. Most még csak ismerkedünk.
2012. febr. 22. 00:43
 4/18 A kérdező kommentje:

Meg nem is akarom elkapkodni...főleg mert az előző lány,aki eddig tetszett, eléggé kiábrándított. Meg normális hosszútávú kapcsolatom amúgy sem volt eddig, mindig vagy én,vagy a lány elég negatív módon viselkedett.

De azt hiszem,magam is meglepve tapasztalom,h kezd benőni a fejem lágya,és most már valami komolyabbat szeretnék, csak még szokatlan ez az érzés,mert eddig szinte semmit sem vettem komolyan,inkább olyan játékosan kezeltem az életem. De most mintha elindult volna bennem valami,talán ez a lány indította el bennem,nem tudom, de ha más nem,magamért meg kell változnom,mert az az életstílus amit jelenleg űzök,hosszútávon nem kifizetődő. A legtöbb barátom is inkább lefelé húz engem. De végre találtam egy lányt,aki jó hatással van rám, igyekszem nagyon óvatosan közeledni hozzá,nem akarom megbántani. Ha jól érzi magát velem,annak örülni fogok, de semmire nem akarom erőltetni...

2012. febr. 22. 00:57
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha már ennyire érdeklődsz utána,akkor jobb volna minél előbb pontot tenni a dologra.Nne tétovázz,hívd el igazi randevúra és dícsérd meg, hogy csinos,jól néz ki ma stb.A randi végén pedig megcsókolod.Az lesz az,amikor egyből levágod,hogy mit gondol.Vagy elfordítja a fejét,vagy visszacsókol.

Szerintem ne húzd tovább a dolgot,mert könnyen pofára eshetsz:)

2012. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

jojo köszönöm!

csak most még friss csalódáson vagyok túl, előbb azon kell túltennem magam,és véglegesen lezárnom,

utána rendesen is belevágok,addig meg a dolgok mennek a maguk rendje és módja szerint.

2012. febr. 22. 01:01
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Kivételes, hogy ennyire tisztában vagy a tulajdonságaiddal, és előbb túl akarsz lenni az előző csajon. Szerintem barátkozzatok tovább, majd ha úgy érzed, akkor szerintem mondd ezt el így neki, vagy mutasd meg neki a kérdést. Ezek után tud majd mérlegelni, de szerintem megpróbálná veled. Mindenesetre én drukkolok:)
2012. febr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

GreenTea


"Beleszerettem egy szép, okos, kedves lányba."


Vigyázz, az fiú lesz!

2012. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát, te hallod-e szerelmes vagy... :))) Ugye milyen szééép?
2012. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Érdekes és őszinte :D, írtam privátban, majd olvasd el.
2012. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!