Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogy egy csomó lánynak még nem volt barátja, de minden hétvégén mással kavar?

Figyelt kérdés
És miért csinálja ezt egy csomó lány? Ennek mi értelme?
2012. ápr. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Énis hasonlót csinálok..

17/F

2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ő dolga szerintem. Neki így a jó, nem akarja lekötni magát.
2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első

nem vágy normális kapcsoltra?

2012. ápr. 10. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik lakótársam is ilyen. 22 éves lány, még soha nem volt barátja, de lefeküdt már 6-7 pasival, köztük van 2-3 akikkel rendszeresen. Azt mondja, nem akarja elkötelezni magát, szereti a bulit, a szabadságot, élvezi a dolgot...

Ő tudja... Én nem tudnám ezt csinálni, pont az ellentéte vagyok (eddig egy kapcsolatom volt, de az öt éve tart). Alapvetően jófej, okos is, és úgy gondolom, 10 év múlva családja lesz, férjjel gyerekkel... De most ez kell neki, én nem értem miért, mert nem ilyen vagyok, de nem szólok bele. Ő élete, ő dolga...


22/L

2012. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!