Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? A páromnak is meg nekem is van gyerekünk de az előző házasságból, és igy csak hétvégén vannak velünk a gyerekek de akkor ne is menjünk bulizni, szorakozni vagy esetleg egy házibuli, vacsi nem fér bele?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ez igy mert ha a bulit választjuk akkor a gyerekekkel nem vagyunk vagy csak keveset mert ugye másnap pihenni is kell,de ha meg nem megyünk sehova akkor meg nagyon befásul az ember és hát akkor jönnek a gondok.

Néha ki kellene engedni a gőzt de hát menyi ami nem sok,mert hát már legalább 1-1,5 hónapja nem voltunk sehol de akkor is csak egy vacsi volt meg mozi,viszont az én melóhelyem meg olyan hogy hétvégén is dolgozok és akkor még ezt is vegyem számitásba hogy ha végre szabad a hétvégém akkor a gyerekkel legyek többet vagy a buli?30N/36F/


2012. márc. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő választás legyen. Többet a gyerekekkel vagytok úgyis hétköznap, gondoskodtok róluk, meg vele vagytok. Hétvégén nem számít soknak ha 2-3 hetente elmentek vacsorázni vagy egy moziba.
2012. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem veletek élnek a gyerekek, akkor igen, én kicsit cikinek tartom azt a szülői gondolkozást, hogy inkább a buli, minthogy két napra láthassam a gyerekemet. Én értem, hogy szükségetek van szórakozásra, de ha csak ilyenkor lehettek a gyerekekkel, akkor menjetek el csütörtök este vacsorázni, vagy moziba és kész.

Ha valami buliba akartok elmenni, akkor próbáljátok meg megoldani, hogy csütörtöktől szombat délutánig legyenek nálatok a gyerekek, pénteken elviszitek őket suliba, mentek értük, stb. Így szombat este mehettek bulizni.

2012. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon durva felfogás. 30 évesen a gyermeked helyett a buli foglalkoztat.


Már meg sem kérdezem miért nem él veled a gyermeked!


26/N

2012. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell a bulizást túlspirázni. Én teljesen megértem, hogy van igényük eljárni közösen hétvégenként. Totál fel nem foghatom azokat az embereket, akik csak a tévét bámulják egész hétvégén, és teljesen befásulnak, közben meg szidják azokat, akik másképp csinálják, és jól érik magukat. A gyerekek szerintem azért nincsenek nála, mert bizonyíthatóan félrelépett a mostani partnerrel.


A kérdésre válaszolva: gondolom, abba nem kell belemenni, hogy a gyerekek az elsők, így hétvégén akkor sehova, illetve a gyerekekkel közös program játszik, sőt ildomos. El lehet menni velük ebédelni, vidámparkba, állatkerbe, színházba, kirándulni, csónakázni, stb...


A kettőtöknek szükséges szórakozásra ott vannak a hétköznapok, persze akkor szolidan. Egyébként meg kivesztek szabadnapot.

2012. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt már elrontottátok, mi szerencsére még nem kapkodtunk el semmit 33F/30L van még 4-5 év a bulizásra gyerekmentesen.

Ti már ezen ne agyaljatok, keresni kell egy jó hobbit, sportot, ahol levezethető a gőz.

2012. ápr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!