Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát az van hogy már 9 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát az van hogy már 9 és fél hónapja járok a pasimmal, és nem értem mert tegnap (egy suliba járunk) bejött az o. termembe órán! és odajött hozzám. (folyt lennt. ) Most nem tudom mi van vele?

Figyelt kérdés
na és odajött hozzám, ugyhogy egyáltalán nem érdekelte h kap e valami igazgatóit vagy ilyesmi és megcsókolt és azt mondta a tanárnak hogy ha nem baj megkérné a kezemet, erre mindenki röhögött és azt mondta h ezt komolyan gondolja én meg nem tudtam mit mondani és mondtam h szünetben megbeszéljük... és jött a szünet és tényleg megkérdezte de nem tudtam mit mondani, és azt mondta h az örökkévalóságig vár a válaszomra ha kell... Most szerintetek hülye, vagy megőrült? (értelmetlen válaszokat nem kérem:D)

2012. ápr. 11. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Reklám:
2012. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
van vér a pucájában... :))
2012. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
el se tudod képzelni menyyi... a suli legnépszerűbb sráca és most mindenki hülyénnek nézi, a haverjaival meg hülyül tovább
2012. ápr. 11. 19:26
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Azti :) irigyellek...Te megfogtad az Isten lábát :) Mondj igent *.*
2012. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egyébként ari a történet.
2012. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Legnépszerűbb srác duma meg ilyesmi, ez számomra arra utal, hogy általánosba jártok.
2012. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
kamu
2012. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy kamu álmodozós történet. :/


Ne itt éld a képzelt életedet.

2012. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
JAJA KAMU AZ EGÉSZ, általonás iskolás srác nem kéri meg senki kezét.
2012. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
én 17 ő 19 és szerintem igent mondok .. bár még nem döntöttem el, de énis szeretem őt ő is szeret engem nagyon és mindennnap együtt vagyunk(szerintem nem is volt olyan nap amit nem töltöttünk volna együtt) és nem kamu nevet kérsz?? thx
2012. ápr. 11. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!