Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát az van hogy már 9 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát az van hogy már 9 és fél hónapja járok a pasimmal, és nem értem mert tegnap (egy suliba járunk) bejött az o. termembe órán! és odajött hozzám. (folyt lennt. ) Most nem tudom mi van vele?

Figyelt kérdés
na és odajött hozzám, ugyhogy egyáltalán nem érdekelte h kap e valami igazgatóit vagy ilyesmi és megcsókolt és azt mondta a tanárnak hogy ha nem baj megkérné a kezemet, erre mindenki röhögött és azt mondta h ezt komolyan gondolja én meg nem tudtam mit mondani és mondtam h szünetben megbeszéljük... és jött a szünet és tényleg megkérdezte de nem tudtam mit mondani, és azt mondta h az örökkévalóságig vár a válaszomra ha kell... Most szerintetek hülye, vagy megőrült? (értelmetlen válaszokat nem kérem:D)

2012. ápr. 11. 19:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amig nem laktok együtt, nem ismeritek egymást igazán. Tuti várjatok még pár évet. Minimum 3 évet tuti.
2012. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
49%
Ez olyan mint egy tündérmese :) remélem igent mondasz.
2012. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen mondtam igen az akkori páromnak 3 éves együtt járás után, bár nem laktunk együtt... 4,5 év után kidobtam, mert nem az az ember volt akit megszerettem még az elején... Most ott tartok és ezt tanácsolom mindenkinek, hogy amíg nem élsz együtt valakivel, addig ne mondj igent. Ha együtt éltek fél éve és klappol minden akkor mondj igent! :) Addig nem érdemes, mert változtok mind2en... A döntés a Tied, de gondolkozz picit reálisan. És különben is, eljegyzésnek akkor van értelme, ha 1 éven belül elvesznek!
2012. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!