Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milehet a baj a kapcsolatunkka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T o M e E kérdése:

Milehet a baj a kapcsolatunkkal? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Nah ez az egész úgy kezdődött,hogy Ált.suliban ismerkedtünk meg.Télen amikor bevolt fagyva a jég és korcsolyáztunk odajött hozzám a barátnőm(természetesen akkor még nem volt az) és megkérdezte,hogy nem járunk-e együtt.Nekem nagyon tetszett az a lány és egyből igent mondtam.Aztán teltek a hónapok alig csináltunk valamit nem is szóltunk egymáshoz.Egy sulidiscon láttam,hogy mással táncol egész közel.Utánna éreztem,hogy ennek az egésznek semmi értelme.Rá egy évvel rámírt facebook-on,hogy nem kezdhetnénk-e újra beleeggyeztem... Azután egész jól mentek a dolgok,sokat jöttünk össze haverokkal egy helyen és ottis együtt voltunk.De mostanába az suliban csak ennyit mondunk: "Szia" és elmegyünk egymás mellett.Igaz sosem beszéltünk személyesen annyit pedig nagyon szeretnék vele is hülyéskedni mint egy haver,de úgy szeretni mint a szerelmemet.De eggyáltalán nem beszélünk csak facebookon-.-:/ de ott nagyon sokat...Rengetegszer írja,hogy: "Szeretlek,imádlak,drágám,életem értelme, és olyanokat,hogy pl amikor egy órán vagyunk akkor egymás mellett ülünk-e(ez igy szokott lenni de akkor is mással beszélget,nem mintha kéne beszélnie órán de ez más téma). Szóval ezlenne nem szólunk egymáshoz csak facebookon,eznekem már sok... Velem törödika legkevesebbet,pedig érzem,hogy szeret és én is őt.Arra gondoltam,hogy elhívom sétálni és megcsókolom.De erre nem volt még alkalom.Többet van a barátnőjével mint velem...velem ugyan rám is alig-alig néz.Szóval a kérdésem az mit tegyek? Köszönöm annak aki végig olvasta és írna is nekem válaszokat! :) A lány: 13 Én:14 életkor.

Még egyszer köszönöm!



2012. ápr. 12. 17:55
 1/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Az első pár sor után kb. rájöttem az életkorotokra. Ne aggódj, ahogy majd nősz, lesz esélyed komolyabb kapcsolatra. Ez jelenleg csak ökörködés.
2012. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem kapcsolat majd pár év múlva rájössz
2012. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatal és éretlen, talán félénk is, próbálj vele kettesben találkozni, h beszélgessetek, de ne rohand le!
2012. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egésznek annyi értelme lesz majd, hogyha jön egy olyan lány az életedbe, aki tényleg szeret, akkor tudod majd értékelni őt. Amúgy meg, felejtsd el szerintem!
2012. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi a baj?? Ez "A lány: 13 Én:14 "!
2012. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

JAJ DE ÉDES :D

hívd el egy randira, smárold le, aztán mondd meg neki, hogy még semelyikőtök sem elég érett egy kapcsolathoz :)

2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! Szerintem is korai még.
2012. ápr. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!