Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túlságosan féltékeny a barátom?

Figyelt kérdés
két éve belájkoltam egy fiú ismerősöm képét, és most a fiú kommentelt egy hivatkozásom alá, és a pasim megnézte a képeit és meglátta h lájkoltam a képét, pedig akkor még nem is voltunk együtt, mivel most leszünk egy évesek... és felhívott és féltékenykedett és lecsapta a telefont, azóta nem tudom felhívni, mert kinyomja... Egyszer már szakított ilyen miatt...
2012. ápr. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de ez hülye! Az én párom is féltékeny, de ilyet meg sem enged alapból magának és én sem lennék boldog tőle. És egészséges beszélgetési viszonyt folytatok más pasikkal. Hülyül, hogy nem ám randizgatsz velük meg ilyenek, de én tőle tudom, h hülyül, de ez nálam betenné a kaput!
2012. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Egyszer már szakított ilyen miatt..."


Most pedig a saját érdekedben Te tedd meg ezt.

2012. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a ő hülye... hanem aki tűr neki. Nálam már repülne, pláne, hogy már volt ilyen. Tényleg ér ennyit: veszekedés, parázol, hogy mihez mit szól, irányít téged.... na ne mááárr!!
2012. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ha nála egy ennyi kicsapja a biztosítékot, akkor később még durvább dolgok is lehetnek.
2012. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
felvette a telefont és már nem haragszik...felmentem facere és kirakott egy pucér nőt...
2012. ápr. 12. 21:03
 6/7 anonim válasza:
Legyen női büszkeséged, ne hagyd hogy egy fiú is irányítson !
2012. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de röhejes a pasid. Első voltam.
2012. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!