Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan 12-16 éves fiúka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 12-16 éves fiúka kiknek nincs párjuk? miért nincsen? Hány évesek vagytokk és szeretnétek -e? és miért nem jött még össze?

Figyelt kérdés

#barátnő #kapcsolat #szeretnének
2012. ápr. 12. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

16 éves vagyok, és nincs párom. Hogy miért? Egyszerű.. Nem találtam meg az ideális lányt még.. Amikor megtaláltam, akkor pofára estem.. De most még mindig kitartóan keresek..

És igen, szeretnék egy barátnőt.

2012. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Én is 16 èves fiú vagyok, és igen, én is már estem pofára, meg el is csesztem az esélyeim/kapcsolatomat is..:/ lényeg ami lényeg, hogy szabad vagyok;)
2012. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Sok a buta, kényes , beképzelt, egoista, sokat csalódtam, nem állok össze akármilyen lánnyal. Legyen ennyi elég.
2012. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
én egyszeruen nemvoka csajok álma,de nemtom miért,nemtartom magam csunyának,sportolok,jo tanulo vok,és jofej de egyszeruen nemjon ossze 14F
2012. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
20%

Az útobi válaszoló egoista...

Am 15 vagyok akit akartam az megszereztem,főleg ribancokat így elment a kedvem az egésztől :/

2012. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

16 vagyok, és azért nincsen, mert eddig vagy pofára estem, vagy csak simán barátok lettünk a kiszemeltemmel (friendzone) Persze próbálkozni is gyakrabban kéne, de egyrészt ritkán találok olyan lányt aki tényleg tetszik, másrészt nehéz túl tenni magam egy-egy pofára esés után :(

Jah és amúgy nem vagyok vmi helyes, gondolom ezért is gyakoriak a pofára esések nálam... de mind1, csak próbálkozni kell, egyszer úgyis sikerülni fog :)

2012. ápr. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Én már szeretnék egy lányt.

Megölelni, megcsókolni, érezni finom illatát, bársonyos, puha bőrét. De jó is lenne szeretgetni! *-*

2012. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Én 18múltam, és még nem volt nőm!

De ahogy elnézem a választékot nemis lesz!

Az összes 1-2kivétellel vagy buta, vagy túl gazdag, vagy nagyon csúnya stb.

2012. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
ezt a kérdést tuti egy kis csitri 12 év körüli ri.banc tette fel -.-
2012. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
szerintem meg ezt a választ egy egoista f*sz irta :P
2012. máj. 18. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!