Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy úgy szerelmesek lennétek, de nincsen akibe?

Figyelt kérdés

Én most értem el abba a korszakomba, hogy minden porcikám komoly kapcsolatot kiván. Eddig is voltak barátaim, de semmi komoly. De minden pasival, akivel komollyá válhatna, megigéri h vagy felhiv vagy találkozunk, s aztán lelép, nem is jelentkezik többé. Én rontok el valamit?

20/L


2012. márc. 31. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb ez az állapot 2 évig tartott. Most vége van egy ideje, de most se jobb... :D
2012. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azzal kell vigyázni ilyenkor, hogy ne akarjunk mindenáron szerelmesek lenni az első szembejövő nekünk tetsző szimpatikus valakibe, mert ilyenkor beleképzelünk olyan tulajdonságokat, amelyekkel valójában nem rendelkezik (csak jöhessen már össze az a várva várt szerelem) és nagy pofáraesés lehet a vége.
2012. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos, igy van...

De türelmem alig van már:(

2012. márc. 31. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél szerelmes belém.
2012. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha görcsösen akarod ezt az érzést minden leszel, csak szerelmes nem, tapasztalat, szóval igen, mondhatjuk, hogy ezzel rontod el. A pasik azért nem hívnak fel, mert érzik rajtad, hogy beléjük akarsz kapaszkodni. Én is voltam így pár éve. Túlvoltam egy hosszabb kapcsolaton, aztán úgy 1 év után azt éreztem, hogy mindenáron pasit akarok. Minden héten megtetszett valaki és bebeszéltem magamnak, hogy hú de szerelmes vagyok. Megtetszett egy csoporttársam az egyetemen, de lepattintott. Aztán összekerültem egy régi szerelmemmel, le is feküdtem vele, aztán persze nem is keresett többet. Aztán mikor leszartam az egészet, egyszer csak belépett az életembe egy hatalmas nagy szerelem, úgy hogy nem is számítottam rá. Sajnos ennek vége lett, szóval most megint egyedül vagyok és mostanában kezdem megint érezni, hogy olyan jó lenne valakivel átélni ezt újra, de próbálom elengedni ezt az "akarást". Ezt tudom neked is tanácsolni, hogy tegyél az egészre: bulizz, járj ide-oda, legyél vidám, élvezd pasi nélkül az életet, és akkor fog berobbanni az életedbe valaki véletlenszerűen.
2012. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!