Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan 12-16 éves fiúka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 12-16 éves fiúka kiknek nincs párjuk? miért nincsen? Hány évesek vagytokk és szeretnétek -e? és miért nem jött még össze?

Figyelt kérdés

#barátnő #kapcsolat #szeretnének
2012. ápr. 12. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok és nagyon érdekelnek engemet a komoly kapcsolatok. Ha van barátnőm akkor kitartok mellette és szívből szeretem. Csak eddig mindegyik szakított velem. :(
2012. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
12 évesnek pár? jesszusom. jújdefura. ennyi idősen szörnyvadászosdit játszottunk az iskolaudvaron meg a játszótéren. eh.
2012. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12-16 éves? Minek egy 12 évesnek barátnő????
2012. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

nemtom csak ugy jólesésből?

a maio világban már ki tudja?

2012. júl. 25. 20:25
 25/26 anonim ***** válasza:

"Jólesésből"

Gratulálok, hogy nem láttok a jólesésen tovább...

Ezt nyomják belétek az összes halivúúúdi sz@ron keresztül. Már azt sem tudja megmondani az ember, hogy miért van szükséke egy társra, hanem csak annyit fog fel az egészből, hogy kell, hogy legyen, mert "jólesésből"

Nem kéne annyit TV-t nézned + moziba járnod.

12 évesnek barát/barátnő? Meddig süllyed a világ???

2012. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Sulitársam(sajna...)12 éves srác,kisgyerek...3 csaja volt eddig,asszem,de nem tom.A leguttóbbival láttam,és ismertem azt a csajt 14 éves volt,és smacizott a 12 éves sráccal az aulában...Nem durva? Asszem szakítottak,mármint a csaj dobta a kis csajozógépet,mert túl fiatal volt hozzá,de amúgy a 14 éves csaj akart járni a kis kockával,aki fogadjunk most is a Face előtt ül,és csajozik.

Durva,am az egész suli erről dumált kb. 1-2 hétig,ezért tudom...

2012. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!