Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb nőkre bukok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nőkre bukok, a milfekre stb egyből beindulok nagyon meg az ilyenkre. De az szexbe ki is fulladna! Szerelmet vagy ilyesmit nem érzek . Nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés
mert ha velem egykoru vagy fiatalabb inkább aranyos barátnőnek való lányokkal vagyok akikkel össze is jönnék azok nem inditanak be :S:S ez zavar nagyon mit tehetnék ellene? van egy lány aki tetszik aranyos meg minden szeretek vele lenni simán össze is jönnék vele csak eza baj hogy nem húz fel.. mit tegyek hogy ez megváltozzon ??mert ez igy rossz nagyon:S 18/F még nem volt komoly barátnőm ..

2012. ápr. 12. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hanyagold a milfekről való fantáziálgatást. Próbáld meg elképzelni, milyen helyzetekben kívánnád meg a lányt aki tetszik, és koncentrálj a pozitívumaira. Szerintem rá tudnál hangolódni.
2012. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a te korosztályodban is vannak bőven csajok, akik dögösek és vagányak, tudnának úgy csinálni, hogy beindulj. Célirányosan kéne keresned - ha már a neten kérsz tanácsot, akkor erre a célra is a netet használd, az ismerkedős oldalakat, van lány bőven rajtuk, aki neked megfelelne, és nem feltétlenül k.rvás.
2012. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nyugi én is a MILF-ekre bukom:D

A fiatal lányok is beinditanak, de egy idősebb nő az igazi.

2013. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!