Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak a híres szabadság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a híres szabadság miatt csinálja? Aki élte már ezt nyugodtan írjon.

Figyelt kérdés
Mondhatni gyerek szerelemnek indult a dolog,ő akkor töltötte a 15-öt én pedig 17 votlam.Voltak kissebb szakítások hülyeségek miatt,de gondolom ez abban a korban nem újdonság.Általában az oka a szabadság vágy volt,legalább is ezt mondta amit persze 1-2 hét múlva megunt.Soha nem vettük komolyan ezeket a dolgokat és pár hónapja kimondta azt amit nem szerettem volna hallani.Persze fogalmam sem volt róla h ő ezt komolyan gondolja e,de eddig úgy néz ki h igen.Pár hónap telt el azóta és volt már valakije de annak is annyi,furdal a kívncsiság h mi lehetett az oka.Na szóval lényeg h mikor még együtt voltunk soha nem próbálta ki a füvet,nem ivott még akkor se ha szüneteltünk,nem voltak fontosabbak a haverjai,de az elválás után mintha teljesen megváltozott volna.Azt mondta h ki szeretett belőlem és azóta elég sokszor leissza magát elég rendesen,ölelkezik a haverjaival,amiből inkább azt nézem ki h van egy kicsi szeretet hiánya,legalább is én így látom mert ilyet se láttam még tőle.Egy normális lány volt és most rá sem ismerek.Lehetséges h nem a szabadság vágyát éli ki hanem valamilyen szinten szenved az elválásunk miatt?
2012. ápr. 12. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen züllik, ez is a lázadás egyik formája. Biztos hiányzik neki a szeretet, de azt már megmondta, hogy Téged nem szeret. Csodát ne várj.
2012. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először azt hittem,te vagy a lány:) Mindegy,nem kell csodálkozni.Ilyen fiatalon össze-vissza csatangol mindenki,még ha kis húztátok volna több évig,sok esetben szakítás a vége.Kell ilyenkor a tapasztalat,meg az összes többi hülyeség.Jön a következő nő.
2012. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem várok csodát de azért még hiszek benne.Viszont az h nem szeret nem vagyok benne 100% ig biztos.Titokban figyelt pl facebookon,ráadásul a sajátommal lépett be h megnézze kivel beszélgetek.Egy üzenetben azt írta h furán érzi magát az egész miatt,rákérdeztem szeret-e konkrét választ nem kaptam és ha mondott is valamit nem tünt úgy mintha komolyan gondolná,és ő is tudta h nem tud átverni,nem hiszem h menni fog neki mással egy tartós kapcsolat.Legalább is most bebizonyosodott.Azért még reménykedni lehet.
2012. ápr. 13. 00:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Én kicsit máshogy gondolkozom mint ők :) És ez már a 2. kérdés aminél azt hitték lány vagyok XD
2012. ápr. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!