Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaposvár-Budapest. Túl élheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anglica Julie kérdése:

Kaposvár-Budapest. Túl élheti egy kapcsolat a távolságot hosszú távon?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt és úgy néz ki felveszik Kaposvárra.Ez Pesttől nagyon messze,3-4 órás vonat útra van.Az egyetem 5év.Ha leköltözik félek,hogy elveszítem.Színésznek tanul,ezáltal rengeteg szép lány venné körül.És Ő elég vonzó fiú.Túlélheti a szerelem a távolságot?Talán pár hetente tudnánk találkozni... (ha csak nem költözöm le én is Kaposvárra.)
2011. jún. 29. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat eleve halálra van ítélve. Ha tartjátok is telefonon a kapcsolatot annak semmi értelme...

Off: Miért pont ebbe az uncsi városba jelentkezett? :D

2011. jún. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret téged, akkor nem kell neki senki más. Ha valaki azt írja eleve halálra van ítélve a távkapcsolat, az valószínüleg nem élt benne nagyon hosszú ideig, vagy nem jött össze neki. Az meg nem jelenti azt, hogy nektek nem sikerülne. Nehéz dolog a távkapcs, de nem lehetetlen, sok embernek sikerül, meg kell próbálni és ha nem megy, akkor legalább megpróbáltátok
2011. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Komárom-Kaposvár távolság volt. Ha nagyon szeretitek egymást túl élheti ;) hajrá :)
2011. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 év hosszú idő, fél év viszont nem tudom, hogy elég hosszú-e, hogy meglegyen a kapcsolatotok biztos alapja, ezt ti látjátok. Na meg sok minden függ attól is, mennyire kitartó és hűséges típus a barátod.
2011. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) A Színművészetire felvételizik.Most vasárnap derül ki,hogy sikerül e neki.
2011. júl. 1. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!