Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek kapcsolata van, de még gondol az exére?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal. Már együtt élünk 2,5 éve, minden nagyon jó. Tervezzük babát is. De mostanában azt vettem észre, hogy elég sokszor eszembe jut az exem. Múltkor rám írt. (jóba vagyunk, közös megegyezéssel szakítottunk, túl sok volt a rosszakaró... stb..) És azóta tök sokat gondolok arra, hogy milyen jó volt vele, eszembe jutnak a régi emlékek stb, elképzelem, hogy milyen lett volna az életünk, ha nem kell szakítanunk stb... Lehet azért lenne, mert ő volt életem első igazi szerelme? :S Nemtudom mit érzek. Barátomat viszont szeretem, de szemétnek érzem magam, hogy ilyenekre gondolok.. :/ :((
2012. ápr. 13. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
az az illeto fontos neked es szereted ot. miert kinozod magad? inkabb tedd fel magadnak az a kerdest hogy miert felsz szeretni mast is a baratodon kivul?!
2012. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"inkabb tedd fel magadnak az a kerdest hogy miert felsz szeretni mast is a baratodon kivul?!"



Én a barátommal szeretném tervezni a jövőmet! Nem szeretnék beleesni abba a hülye csapdába, hogy két embert szeretek egyszerre, ez lehetetlen.. :( Nem akarok választani se.. :(

2012. ápr. 13. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú voltam ugyanilyen helyzetbe,szóval leírom a tapasztalataim.Mikor már túltettem végre magam az exen,akkor újra betoppant az életembe.Véletlenül összefutottunk,küldött üzeneteket,és teljesen ki voltam.Aztán hárítottam.2évig voltam a párommal,de a végén már nagyon-nagyon gondoltam az exre,pedig nem akartam.Akkor tudatosult, hogy nem vagyok szerelmes és inkább ki kell lépnem a kapcsolatból..Én arra jöttem rá, hogy azért gondoltam az exre,mert vele minden sokkal jobb volt,még ha valójában rossz is volt sok minden!Az akkori párom pedig tényleg szeretett és megbecsült,de voltak hiányosságai,amiken nem tudtam túllépni....

Rengetegszer álmodtam is az exszel...Vele nem jöttem össze(volt köztünk ez meg az miután szakítottam az akkori párommal,de ez kellett ahhoz, hogy megbizonyosodjak,hogy ő sem való hozzám).Ma már túl vagyok végre az egészen és tudom, hogy egy új ismeretlen férfi kell nekem,akit nem hasonlítgatok senkihez majd.

2012. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy igazad van.. :/ Nekem mostani párommal max annyi a "bajom", hogy nem igazán romantikus :S Nem vagyok egy nyálgép, meg nem szeretem, ha bókolnak állandóan, de azért néha jólesne.. :/

Nem akarok hasonlítgatni :S

Lehet az a baj, hogy ugye mi sok mindent nem tehettünk meg,/volt btommal/(és ezek hiányoznak, mert ugye mint írtam, ezekre gondolok sokat, hogy mennyi mindent csinálhattunk volna, ha nem kell szakítani...) nem voltunk sokat együtt, de amikor meg együtt voltunk, az felejthetetlen volt.. :(

2012. ápr. 13. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad arra gondolni, hogy mi lehetett volna .. Szerintem szakíts meg az exszel minden kapcsolatot, és örülj, hogy van valakid, akivel boldog vagy.
2012. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" hogy elég sokszor eszembe jut az exem."


ezért!:


" Múltkor rám írt. "


Gondolom nem véletlenül! Az exed is ha már szakított veled, legalább hagyhatna élni. Az ilyen elválásokban bont az a gáz, hogy bármikor újrakezdhető. Sőt a legtöbben megcsalásnak sem érzik ha néha kufircolnak egyet az exükkel, hiszen előtte is vele kufircoltak. Nehogy ebbe ess bele te is! Ha a mostani párodat szereted valóban akkor a "köszönöm csodásan vagyokkal" lezárod az exeddel a kapcsolatot, vagy a mostani pasiddal tisztázod, hogy mit érzel és tőle búcsúzol el. Mivel felmerült nálad ez a kérdés, még rendben van az értékrended!

2012. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!