Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a suliban és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban és már vagy 1 hónapja mindig néz, de nem köszön. és 2 hét múlva elballag a középiskolából, mivel nagyon megtetszett nekem, valahogy szeretnék közelebb kerülni hozzá. Hogyan lehetne, lehetséges ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

menj oda és hívd meg a ballagási bulidra:)


nekem is volt egy srác akivel suli után(általános iskola) folyton együtt lógtunk, dumáltunk, játszottunk

vicces volt okos és kedves:)

teljesen odavoltam érte:) szerintem biztos ő is, mert amúgy nem töltött volna annyi időt velem


nem tudom miért, de valahogy semmi se lett köztünk, mindketten másik szakközépbe mentünk, azóta nem is beszéltünk

és épp most jutott eszembe, hogy bejelölöm egy közösségi oldalon, hogy emlékszik e még rám:)


úgyhogy szurkolok neked:) szerintem kezdeményezz, mert úgy jársz mint én:)


23l

2012. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.. :)

de Ő fog elballagni,nem én. :s

2012. ápr. 13. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hallottál már róla valamit... mit sportol, van-e kutyája, valamit deríts ki róla, és onnan már simán meghívhatod egy koncertre, pingpongozni, vagy akár kutyát sétáltatni. Én megtettem két éve ugyanezt. A srác nyuszi volt, de másoktól hallottam, hogy azért tetszettem neki. Remélem, te több sikerrel jársz;)
2012. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

írhatnál rá interneten keresztül is, fészbukon vagy ilyesmi, ha annyira nem akarsz beszélni vele személyesen


én is tervezem, hogy majd neten keresztül beszélek a régi sráccal aki tetszett, vagyis most is tetszik:)

de nem tudom ő mit szólna hozzá, de remélem örül majd ha írok neki:)


én megpróbálom, remélem te is:)

23l

2012. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!