Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 15 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 évesen még nem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már házasnak kellene lenned, gyerekekkel. -.-"
2012. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18 vagyok és még most sem volt :) 15 évesen meg maradj a legózásnál :D nálam közrejátszik, hogy az érettebb lányok tetszenek, akik nem olyan miss p1csák (kb 20 éves kor körül)
2012. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 19 éves koromig nem volt. Miért lenne gáz?
2012. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy mások szerint ez gáz.
2012. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nekem sem volt, nem is csókolóztam még, én is pánikban vagyok. 15/L


Nyugtassatok meg, hogy nem gáz.. :D

2012. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, de az a barátnőim nagy részének se volt még kapcsolata.(nekem se)
2012. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2012. ápr. 13. 20:27
 8/12 anonim válasza:
100%
Ne bolonduljatok meg ebben a világban már nehogy mindenki ri..nc meg se..fej akarjon lenni...Már bocsánat.ne azzal akarjatok menők lenni, hogy mindenkivel voltatok kérlek.Az gáz, ha most elkezdenétek.Majd ráértek még.Hova siettek?Ott van az egész élet elötetek.Azért ne vágjatok bele egy kapcsolatba sem, mert gáz vagy nem gáz.Nem éri meg menőnek lenni, más szemébe, hogy utána a tükörbe sem mertek majd belenézni.:( Szomorú vagyok attól, hogy tényleg ebbe sodornának sokan titeket, egy olyan kapcsolatba amikre nektek talán nincs is szükségetek, ha jól belegondoltok. Késöbb amikor már tényleg megértek egy komoly kapcsolatra meg, azon merengenétek, hogy de ráértem volna...Igenis fájna ha a párod még szűz volna de te nem , még ha sok ember nem vallja be. kihangsúlyoznám !!!normális!!! embereknek akik szeretik és tisztelik egymást ez nagyon tud fájni mélyen...
2012. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Bocsánat , ha bunkónak tüntem.
2012. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem most 16 évesen volt először...
2012. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!